Biznes na okrągło

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 czerwca 2018

Myśleli, że ulatnia się gaz, a to śmierdział olej

Myśleli, że ulatnia się gaz, a to śmierdział olej
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Mieszkańcy bloku przy ul. Turystycznej przestraszyli się nie na żarty, kiedy na klatce schodowej poczuli woń gazu. Przynajmniej tak im się wydawało.

We wtorek w godzinach porannych trzy zastępy strażackie interweniowały w związku ze zgłoszeniem, że w bloku przy ul. Turystycznej ulatnia się gaz.

- Strażacy za pomocą urządzeń pomiarowych stwierdzili, że nie ma obecności gazu w budynku. Okazało się, że zapach, który zaniepokoił mieszkańców wydobywał się z pomieszczenia gospodarczego. Znajdował się w nim otwarty pojemnik z olejem technicznym, który był wykorzystywany do konserwacji wind. Nakazano administratorowi budynku, aby przechowywał tą substancję szczelnie zamkniętą- informuje st. kpt. Daniel Lebioda z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta uwięziona w mieszkaniu wzywała pomocy Kobieta uwięziona w mieszkaniu wzywała pomocy

Zrezygnujecie z jazdy samochodem? Zrezygnujecie z jazdy samochodem?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Plugawy anonim20.06.2018 17:44

To bardzo dobrze , że mieszkańcy reagują na wszelkie anomalie taka reakcja może uratować życie w przyszłości .Najgorsi są ci co widzą , że się pali i zamiast dzwonić po straż to robią zdjęcia swoimi debilnymi telefonami.

Plugawy anonim20.06.2018 17:40

Miasto jest wybuchowe

do do kierownika/brygadzisty20.06.2018 16:22

Nie kompromituj się facet z tym koszeniem , może firmy mają czekać albo przychodzić do pracy na drugą zmianę aż jaśnie pan się obudzi ,wypije kawkę, zje śniadanie i wyjdzie z domu bo jemu raz na dwa ,trzy miesiące przeszkadza jeden poranek jak koszą trawę. Masz coś chyba nie w porządku pod kopułą .

Gość20.06.2018 14:59

Do: do kierownika/brygadzisty


Nie podoba się to i tamto ciągle coś. Trawa wysoka biegacie do UM ze skargą , koszą też latacie.
Proponuje żebyście sobie kozy kupili. Będziecie mieć radochę a i trawę po cichu wygryzie. No chyba że trafi się franca becząca to też zapierdzielać do UM na skargi.

do kierownika/brygadzisty20.06.2018 13:11

Nie dziękujemy za poranną, kilka minut po 6:00, pobudkę. Kosiarze w wielkim hałasem przystąpili do cięcia trawy zaczynając od okolic skate parku. Jego szefom proponujemy zwolnienie go z pracy. Ten, kto nie szanuje innych nie szanuje innych. Tacy ludzie nie mogą pracować dla innych ludzi. Mieszkańcy chcą być szanowani. Wtedy będą migli szanować tych, którzy wykonują usługi.

dysydent20.06.2018 11:06

O ile mnie pamięć nie myli to w budynkach wielorodzinnych nigdzie nie można przechowywać paliw ,smarów, olejów i gazów technicznych więc również i w pomieszczeniach gospodarczych bloków też nie wolno.

KAZ20.06.2018 10:34

Miasto śmierdzi olejem.