Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 czerwca 2018

Myśleli, że ulatnia się gaz, a to śmierdział olej

Myśleli, że ulatnia się gaz, a to śmierdział olej
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Mieszkańcy bloku przy ul. Turystycznej przestraszyli się nie na żarty, kiedy na klatce schodowej poczuli woń gazu. Przynajmniej tak im się wydawało.

We wtorek w godzinach porannych trzy zastępy strażackie interweniowały w związku ze zgłoszeniem, że w bloku przy ul. Turystycznej ulatnia się gaz.

- Strażacy za pomocą urządzeń pomiarowych stwierdzili, że nie ma obecności gazu w budynku. Okazało się, że zapach, który zaniepokoił mieszkańców wydobywał się z pomieszczenia gospodarczego. Znajdował się w nim otwarty pojemnik z olejem technicznym, który był wykorzystywany do konserwacji wind. Nakazano administratorowi budynku, aby przechowywał tą substancję szczelnie zamkniętą- informuje st. kpt. Daniel Lebioda z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W czasie epidemii "Jastrząb" dotrze do mieszkańców W czasie epidemii "Jastrząb" dotrze do mieszkańców

Kto rozpylił gaz pieprzowy przed blokiem? Kto rozpylił gaz pieprzowy przed blokiem?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Plugawy anonim20.06.2018 17:44

To bardzo dobrze , że mieszkańcy reagują na wszelkie anomalie taka reakcja może uratować życie w przyszłości .Najgorsi są ci co widzą , że się pali i zamiast dzwonić po straż to robią zdjęcia swoimi debilnymi telefonami.

Plugawy anonim20.06.2018 17:40

Miasto jest wybuchowe

do do kierownika/brygadzisty20.06.2018 16:22

Nie kompromituj się facet z tym koszeniem , może firmy mają czekać albo przychodzić do pracy na drugą zmianę aż jaśnie pan się obudzi ,wypije kawkę, zje śniadanie i wyjdzie z domu bo jemu raz na dwa ,trzy miesiące przeszkadza jeden poranek jak koszą trawę. Masz coś chyba nie w porządku pod kopułą .

Gość20.06.2018 14:59

Do: do kierownika/brygadzisty


Nie podoba się to i tamto ciągle coś. Trawa wysoka biegacie do UM ze skargą , koszą też latacie.
Proponuje żebyście sobie kozy kupili. Będziecie mieć radochę a i trawę po cichu wygryzie. No chyba że trafi się franca becząca to też zapierdzielać do UM na skargi.

do kierownika/brygadzisty20.06.2018 13:11

Nie dziękujemy za poranną, kilka minut po 6:00, pobudkę. Kosiarze w wielkim hałasem przystąpili do cięcia trawy zaczynając od okolic skate parku. Jego szefom proponujemy zwolnienie go z pracy. Ten, kto nie szanuje innych nie szanuje innych. Tacy ludzie nie mogą pracować dla innych ludzi. Mieszkańcy chcą być szanowani. Wtedy będą migli szanować tych, którzy wykonują usługi.

dysydent20.06.2018 11:06

O ile mnie pamięć nie myli to w budynkach wielorodzinnych nigdzie nie można przechowywać paliw ,smarów, olejów i gazów technicznych więc również i w pomieszczeniach gospodarczych bloków też nie wolno.

KAZ20.06.2018 10:34

Miasto śmierdzi olejem.