Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 czerwca 2018

Hala explodowała tańcem!

Hala explodowała tańcem! Zobacz więcej zdjęć
fot. Magdalena Kowolik

To już dziewiąty raz, kiedy Szkoła Tańca Explzoja Tańca zorganizowała galę. Jak zawsze tancerze dali z siebie wszystko. Każdy chciał jak najlepiej wypaść przed publicznością.  Jak zawsze widowisko robiło wrażenie!

Niedzielna gala Explozji Tańca to jedna z tych imprez, która ściąga tłumy do Hali Widowiskowo-Sportowej. To wielkie święto szkoły. Przygotowania do tej najważniejszej w całym roku imprezy trwają długo. Efekt jest taki, że wszystko jest perfekcyjnie przygotowane. Występy są prawdziwym majstersztykiem.  Wzięło w nich udział ok. 800 tancerzy, a na widowni zasiadło 1600 osób.

Tradycyjnie gala zaczyna się od wystąpienia właścicielki szkoły Agnieszki Cichoń. To dzięki jej pomysłowości i determinacji szkoła z sukcesem funkcjonuje i jest znana nie tylko w regionie. Wiele sukcesów odniesionych w konkursach krajowych i zagranicznych, mówią same za siebie.

Przez blisko dwie godziny w hali prezentowało się 50 (!) formacji tanecznych. Nie zabrakło kilkulatków oraz osób w dojrzałym wieku, których połączyła miłość do tańca. Można było zobaczyć m.in. taniec klasyczny czy akrobatykę. Publiczność żywo reagowała na taniec na rurze - Pole Dance. Tancerze, zarówno panie i panowie, zachwycili publiczność i wzbudzili aplauz.

Jak to na każdej gali nie mogło zabraknąć wielkiego finału. Na głowy uczestników poleciały balony. A na scenie znaleźli się bohaterowie tego koncertu. Szczęśliwi, że wystąpili przed bliskimi. Zadowoleni, że wszystko poszło tak jak należy. Każdy dał z siebie wszystko. Szkoła Tańca Explozja Tańca pokazała, że jej siła i wartość tkwi w profesjonalnych i oddanych instruktorach oraz wszystkich adeptach, których połączyła ta sama pasja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces jastrzębskich tancerzy Sukces jastrzębskich tancerzy

Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW  Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość21.06.2018 8:58

Piękna gala.