Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
21 czerwca 2018

7-letniego chłopca odnalazła straż pożarna

7-letniego chłopca odnalazła straż pożarna
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

We wtorek do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 7-latka. Natychmiast wszczęto jego poszukiwania.

Opiekunowie 7-letniego dziecka przeżyli chwilę niepokoju, kiedy zorientowali się, że nie ma go pobliżu i chłopiec najprawdopodobniej się zgubił.  Zaalarmowali policjantów, a ci zwrócili się do straży pożarnej z prośbą o pomoc w poszukiwaniach.

- Do akcji skierowaliśmy dwa zastępy strażackie. Chłopiec, który był mieszkańcem ul. Katowickiej odnalazł się na boisku. Nie wymagał pomocy medycznej - poinformował st. kpt. Daniel Lebioda z Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Seboc22.06.2018 0:58

Bo kto go mial odnalezc ? Jastrzebska POlicja ?! Oni tylko mandaty za predkosc pisza a jak wieksza robota to wysluga innymi bo im sie nie chce pracowac za MOJE pieniadze.

Gość21.06.2018 13:04

Ukarać przykładnie rodziców że nie interesują się swoją pociechą. Bo za 10 lat będzie problem że naćpany na klatce leży. A mało to było przypadków że brzdąc sobie pohasał po plaży i znalazł się 5k m dalej?

KAZ21.06.2018 10:09

Miasto się gubi.

W21.06.2018 8:45

Olaf,pewnie sam nie masz dzieci.Dlaczego zaraz ukarać rodziców?7-letnie dziecko samo biega po dworze i czasami nie powiadomi rodziców,że wybiera się na boisko.Biedni rodzice pewnie byli przerażeni.Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Olaf21.06.2018 8:07

Ukarac rodzicow max jak tylko sie da.