Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
21 czerwca 2018

7-letniego chłopca odnalazła straż pożarna

7-letniego chłopca odnalazła straż pożarna
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

We wtorek do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 7-latka. Natychmiast wszczęto jego poszukiwania.

Opiekunowie 7-letniego dziecka przeżyli chwilę niepokoju, kiedy zorientowali się, że nie ma go pobliżu i chłopiec najprawdopodobniej się zgubił.  Zaalarmowali policjantów, a ci zwrócili się do straży pożarnej z prośbą o pomoc w poszukiwaniach.

- Do akcji skierowaliśmy dwa zastępy strażackie. Chłopiec, który był mieszkańcem ul. Katowickiej odnalazł się na boisku. Nie wymagał pomocy medycznej - poinformował st. kpt. Daniel Lebioda z Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Zobaczył policjantów i sypnął marihuaną Zobaczył policjantów i sypnął marihuaną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Seboc22.06.2018 0:58

Bo kto go mial odnalezc ? Jastrzebska POlicja ?! Oni tylko mandaty za predkosc pisza a jak wieksza robota to wysluga innymi bo im sie nie chce pracowac za MOJE pieniadze.

Gość21.06.2018 13:04

Ukarać przykładnie rodziców że nie interesują się swoją pociechą. Bo za 10 lat będzie problem że naćpany na klatce leży. A mało to było przypadków że brzdąc sobie pohasał po plaży i znalazł się 5k m dalej?

KAZ21.06.2018 10:09

Miasto się gubi.

W21.06.2018 8:45

Olaf,pewnie sam nie masz dzieci.Dlaczego zaraz ukarać rodziców?7-letnie dziecko samo biega po dworze i czasami nie powiadomi rodziców,że wybiera się na boisko.Biedni rodzice pewnie byli przerażeni.Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Olaf21.06.2018 8:07

Ukarac rodzicow max jak tylko sie da.