Biznes na okrągło

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 czerwca 2018

"Ten smród ich po prostu dusi"

"Ten smród ich po prostu dusi"
fot. pixabay

Mieszkańcy ulicy Dębina, którzy mają swoje domy w sąsiedztwie asfaltowni, nie mogą wytrzymać smrodu, który odczuwają w nocy. Zbierają podpisy pod pismem domagającym się kontroli tego przedsięwzięcia.

Radny Ryszard Piechoczek skierował interpelację w sprawie asfaltowni, znajdującej się przy ulicy Dębina, do prezydent miasta, prosząc o interwencję w tej sprawie.

- Nad ranem w godzinach 4:00-7:00 smród jest najbardziej uciążliwy. Jest tak intensywny, że mieszkańcy budzą się i zamykają okna. Mają silnie podrażnione drogi oddechowe. Ten smród ich po prostu dusi” - argumentuje radny.

Radny dodaje, że zakład, który miał być neutralny dla mieszkańców, nowoczesny i hermetyczny, dzisiaj jest dla nich przekleństwem.

Mieszkańcy, którzy sąsiadują z wytwórnią mas bitumicznych zbierają podpisy pod pismem do Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska, domagając się kontroli tego przedsiębiorstwa.  Mówią, że walczą o swoje zdrowie i życie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W piątek zła jakość powietrza W piątek zła jakość powietrza

We wtorek bardzo zła jakość powietrza We wtorek bardzo zła jakość powietrza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
wybory idą23.06.2018 0:47

Piechaczek jak zwykle chce się wywindować na śmieciach i odpadach. Przed poprzednimi wyborami też interpelacje ,wysypisko śmierdzi a co ma pachnieć? Mnie nie podoba się eksploatacja pod moim domem bo pęka, Panie Piechaczek, może interpelacja?

Tekla22.06.2018 13:24

Cały świat polewo asfalt i nikomu nie wadzi eno akurat u nos na Dębina jest jeden co mu nic nie pasuje i robi afera za aferom wstyd to mało powiedziane na cały glob.

Herta22.06.2018 13:20

Przeca same chciałyśta te aswaltownio a tera wom śmierći jo wos ludzie nie rozumia jo tam nic nie czuja i mie aswaltownio ni wadzi

Gość22.06.2018 7:40

zamknąc to g. Oddychać się nie da!

Do nadii21.06.2018 22:19

A skąd wiesz ,że od 6.00 .Czyżbyś była pracownikiem asfaltowni

do nadii21.06.2018 19:59

Asfaltownia grzeje 24/7 nie opowiadaj głupot.

Kto był za zezwoleniem ?21.06.2018 19:36

Musiał być PiS, bo ich jest w radzie miasta tylu, że bez nich nic nie można uchwalić.

Pokaż wszystkie opinie (21)