Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
22 czerwca 2018

Podczas kradzieży złodziej zgubił dowód

Podczas kradzieży złodziej zgubił dowód

19-letni mężczyzna postanowił w środę stać się posiadaczem konsoli do gry. Wszedł do jednego ze sklepów elektronicznych przy al. Piłsudskiego, wziął sprzęt i przez nikogo niezauważony oddalił się. Problem w tym, że na miejscu kradzieży zostawił swój dowód osobisty.

Zdarzenie miało miejsce w środę ok. godz. 15:00. Monitoring sklepowy zarejestrował jak jastrzębianin kradnie ze sklepu Xboksa, wartego ok. 2 tys. zł. Sprawa być może nie wydałaby się, gdyby przestępca… nie zgubił swojego dowodu osobistego.

- Jedna ze sprzedawczyń z sąsiedniego sklepu znalazła przed wejściem do marketu dowód osobisty. Chcąc oddać go właścicielowi pytała na innych stoiskach czy ktoś go nie zgubił. Jakież było zdziwienie obsługi, kiedy na zdjęciu rozpoznali twarz przestępcy. Powiadomiono Komendę Miejską Policji. Funkcjonariusze udali się do mieszkania delikwenta, ale nie zastali go w domu. Jest tylko kwestią czasu, kiedy odpowie za kradzież - informuje st.sierż. Bartosz Frątczak z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość22.06.2018 13:51

Było z czego zdjąć odciski palców.

Radio Teheran22.06.2018 11:03

@kim są
"Co zajrzę na miejski portal"

Pomyliles adresy. Miejski portal to jastrzebie.pl
Jednak tam nic ciekawego nie ma, ale jak poszujasz, to znajdziesz informacje, ze niektorzy radni uchylaja sie od pracy i zyja oraz ile miasto wydaje na wszelkie pierdoly.

kim są22.06.2018 9:33

Kim są mieszkańcy. Co zajrzę na miejski portal, to czytam wypowiedzi ludzi nienormalnych. Czy w tym mieście żyją jeszcze jacyś normalni?
Mieszkam w Norwegii. Ale w zeszłym wieku mieszkałem w Jastrzębiu. Przykro mi, że nie mogę pokazać miejskiego portalu innym, aby pochwalić się gdzie mieszkałem.

Radio Teheran22.06.2018 7:29

"Funkcjonariusze udali się do mieszkania delikwenta, ale nie zastali go w domu"

Znow wyszedl do sklepu pewnie.