Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
22 czerwca 2018

JSW zbudowała siłownię plenerową przed siedzibą zarządu

JSW zbudowała siłownię plenerową przed siedzibą zarządu
fot kb / jastrzebieonline

Przed siedzibą Jastrzębskiej Spółki Węglowej pojawiła się siłownia plenerowa. Jest otwarta  i mogą skorzystać z niej nie tylko pracownicy biura zarządu, ale również pozostali mieszkańcy.

Siłownia plenerowa JSW znajduje w sąsiedztwie budynku siedziby biura zarządu, od strony Hali Widowiskowo-Sportowej. Jest tam również kącik zabawowy dla dzieci. Można skorzystać z boiska do piłki siatkowej, i szeregu urządzeń typowych dla siłowni na wolnym powietrzu. Nie zapomniano również o miejscu do odpoczynku - ławeczkach wkomponowanych w obiekt.

-  Wspieramy sport. Obok działalności biznesowej JSW wiele uwagi poświęca sportowej aktywności w regionie. Trening buduje wewnętrzne wartości. Wzmacnia. Uczy szacunku i wiary we własne możliwości - informuje JSW na tablicy znajdującej się na terenie siłowni.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy stracą zaufanie do PiS? Kaczyński nie wyszedł do protestujących  Górnicy stracą zaufanie do PiS? Kaczyński nie wyszedł do protestujących

Daniel Ozon nie odpuszcza. Walczy o fotel prezesa JSW Daniel Ozon nie odpuszcza. Walczy o fotel prezesa JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
górnik jasmos24.06.2018 16:26

Do sjz. Gdybyś miał pojęcie o górnictwie to widziałbyś,że mamy kopalnię zespoloną. Z nazwą Jas-Mos jestem najbardziej związany bo..." Jas-Mos to my..." Teraz "Zofija" i 900

Observer24.06.2018 13:38

Chętnie skorzystam.

A2D224.06.2018 7:30

Nikt wam tam nie każe ćwiczyć siedzieć w domu i brzucha pilnować człowiek może ci mało kasy ostanio dali i chciałbyś jeszcze więcej?

Gość 24.06.2018 0:05

Jaki głupi pomysł. Mało jest wydatków koniecznych? Nie ich pieniądze to wydają lekka ręką.

sjz23.06.2018 22:35

Do: górnik jasmos
Gdybyś pracował na "jastrzębiu" to nie pisałbyś o poziomie 900...

Czlowiek23.06.2018 17:46

Czy Zarząd naprawdę nie ma na co wydawać pieniędzy w JSW? Jest dobrze, ale oby nie skończyło się jak zwykle ...

górnik jasmos23.06.2018 16:20

Dla kogo ta siłownia. Mogli od razu zrobić na poz.900. Kasę trzeba było wyprać?

Pokaż wszystkie opinie (17)