Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
22 czerwca 2018

Weekend ze strażakami. Atrakcje dla mieszkańców

Weekend ze strażakami. Atrakcje dla mieszkańców
fot. Ania Gniady / jastrzebieonline.pl

W piątek zaczyna się weekend ze strażakami, czyli pokazy zabytkowych sikawek konnych. Mimo że upały odpuściły, a może właśnie dlatego, warto wybrać się na skwer przy ul. Północnej.

Strażacy zapowiadają wiele atrakcji dla mieszkańców. Jak co roku odbędzie się tam festyn. Przygotowano wiele ciekawych pokazów zarówno dla najmłodszych jak i starszych mieszkańców.

W piątek, o godzinie 16:00 odbędzie się prezentacja jednostek OSP, a następnie zawody pożarnicze na wesoło. Przewidziano również pokaz sprzętu militarnego. Nie zabraknie muzyki w wykonaniu zespołu „NOVOX”. Najwięcej będzie działo się w sobotę. O godz. 9:15 ulicami miasta przejadą zaprzęgi konne wraz z sikawkami. Początek zawodów zaplanowano na godz. 10:00. O 13:00 zaprezentuje się Zespół Konny Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. O 13:30 przeprowadzone zostaną zawody w skokach konnych. Będzie można posłuchać też zespołu "Mister Twister".

Również niedziela zapowiada się ciekawie. O godz. 13 rozpoczną się zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi, a o 16:00 zaplanowane są konne pokazy kaskaderskie (poczta węgierska). Na koniec wystąpi zespół "Mister Twister".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Strażacy uratowali kota Strażacy uratowali kota

Odchody zalały szyb windowy Odchody zalały szyb windowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość23.06.2018 13:13

Po co w ogóle komentować wypociny takich pustaków jak jakieś WIELKIE NIC jakim jest ''KAZ" którym wiecznie coś się nie podoba i sam sobą reprezentuję tzw ''wielką wiochę'' ,nie ubliżając wsi i ludziom mieszkającym w nich. Moderator,faktycznie, też by mógł się zastanowić nad upublicznieniem chorych tekstów chorego cymbała.

Gość23.06.2018 8:49

Spożycie alkoholu na tej imprezie jest znacznie powyżej krajowej. Już rano większość jest podchmielona.

nuda22.06.2018 22:02

nuda

Do KAZ22.06.2018 18:17

Wielką wiochę to ty reprezentujesz.
Dlaczego moderator toleruje coś co zaprzeczeniem kultury i rozumu? KAZ to jakiś chory człowiek.

X22.06.2018 12:35

Super! Doceniamy inwencję :))

KAZ22.06.2018 11:23

Będzie wielka pompa. Wielka WIOCHA.