Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
22 czerwca 2018

Prokurator oskarża podejrzanych o gwałt

Prokurator oskarża podejrzanych o gwałt
fot. Śląsa Policja

Jest akt oskarżenia przeciwko dwóm mieszkańcom Jastrzębia, którzy rok temu brutalnie zgwałcili 21-latkę, pobili przypadkowych mieszkańców i ukradli alkomat ze Straży Miejskiej.

Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju skierowała do Sądu Okręgowego w Gliwicach – Zamiejscowy Ośrodek w Rybniku akt oskarżenia przeciwko 22-letniemu Kamilowi P. i 21-letniemu Damianowi H., którym zarzuca się, że w nocy z 29/30 września 2017 r. brutalnie zgwałcili 21-letnią kobietę. Do gwałtu miało dojść na ulicy Pomorskiej. Przedtem przestępcy pobili napotkane małżeństwo wraz z synem. Następnego dnia ukradli alkomat z jastrzębskiej Straży Miejskiej.

Prokurator Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju Jacek Rzeszowski potwierdził, że dwóch mężczyzn zostało oskarżonych o zbrodnie gwałtu, za którą grozi kara pozbawienia wolności do lat 15. Oskarżeni odpowiedzą również za pobicie małżeństwa i kradzież sprzętu ze Straży Miejskiej.

Rozprawa będzie odbywać się przed Sądem Okręgowym w Gliwicach – Ośrodek Zamiejscowy w Rybniku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kierowcy jeżdżą za szybko - "piratów" nie brakuje Kierowcy jeżdżą za szybko - "piratów" nie brakuje

Ranny motocyklista. Nie udzielił pierwszeństwa Ranny motocyklista. Nie udzielił pierwszeństwa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
zwalczaj szczepionkowy terror25.06.2018 23:43

Za udowodniony gwałt na 100% - kara śmierci. Oczywiście w wolnym kraju...

jt24.06.2018 22:04

Ja pi.....le, wygrałem u bukmachera 3.400 zł na czysto. Jestem najszczęśwszy na świecie i cieszę się z porażki .

Krzysztof jarzyna że szczecina24.06.2018 19:09

Polska gola taka jest kibiców wola !!!!

prawilniak22.06.2018 22:22

Znam ludzi, co siedzieli za "majty", a tak naprawdę okazało się że seks był umawiany na daną sumę, a dziewczyna po "robocie" chciała więcej niż było w umowie. Facet się nie zgodzil, to podała go o gwałt i poszedł "leżeć" mając w papierach "majty". Nie bronię tutaj prawdziwych zwyroli, bo sam takich dojeżdżałem na spacerniaku, ale różnie z tą prawdą w życiu bywa, choćby skazany niesłusznie za gwałt i morderstwo pan Komenda, co za nic przepierdział 18 lat.

KAZ22.06.2018 17:30

Ludzie, kto to widział, żeby dopuścić się takiego zbereźnego czynu. Kara Boża ich nie ominie. Powinni zostać ukamienowani publicznie. Bo to wszystko przez to wychowywanie bezstresowe. Kiedyś dzieci były karcone i bite. I co? Wrośliśmy na porządnych katolików. Szczęść Boże.

Olaf22.06.2018 17:11

Równe 9 mc xd

Pokaż wszystkie opinie (21)