Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°15°
22 czerwca 2018

Prokurator oskarża podejrzanych o gwałt

Prokurator oskarża podejrzanych o gwałt
fot. Śląsa Policja

Jest akt oskarżenia przeciwko dwóm mieszkańcom Jastrzębia, którzy rok temu brutalnie zgwałcili 21-latkę, pobili przypadkowych mieszkańców i ukradli alkomat ze Straży Miejskiej.

Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju skierowała do Sądu Okręgowego w Gliwicach – Zamiejscowy Ośrodek w Rybniku akt oskarżenia przeciwko 22-letniemu Kamilowi P. i 21-letniemu Damianowi H., którym zarzuca się, że w nocy z 29/30 września 2017 r. brutalnie zgwałcili 21-letnią kobietę. Do gwałtu miało dojść na ulicy Pomorskiej. Przedtem przestępcy pobili napotkane małżeństwo wraz z synem. Następnego dnia ukradli alkomat z jastrzębskiej Straży Miejskiej.

Prokurator Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju Jacek Rzeszowski potwierdził, że dwóch mężczyzn zostało oskarżonych o zbrodnie gwałtu, za którą grozi kara pozbawienia wolności do lat 15. Oskarżeni odpowiedzą również za pobicie małżeństwa i kradzież sprzętu ze Straży Miejskiej.

Rozprawa będzie odbywać się przed Sądem Okręgowym w Gliwicach – Ośrodek Zamiejscowy w Rybniku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uważajcie na drogach! Samochód dachował Uważajcie na drogach! Samochód dachował

Pijani rowerzyści zatrzymani przez drogówkę Pijani rowerzyści zatrzymani przez drogówkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
zwalczaj szczepionkowy terror25.06.2018 23:43

Za udowodniony gwałt na 100% - kara śmierci. Oczywiście w wolnym kraju...

jt24.06.2018 22:04

Ja pi.....le, wygrałem u bukmachera 3.400 zł na czysto. Jestem najszczęśwszy na świecie i cieszę się z porażki .

Krzysztof jarzyna że szczecina24.06.2018 19:09

Polska gola taka jest kibiców wola !!!!

prawilniak22.06.2018 22:22

Znam ludzi, co siedzieli za "majty", a tak naprawdę okazało się że seks był umawiany na daną sumę, a dziewczyna po "robocie" chciała więcej niż było w umowie. Facet się nie zgodzil, to podała go o gwałt i poszedł "leżeć" mając w papierach "majty". Nie bronię tutaj prawdziwych zwyroli, bo sam takich dojeżdżałem na spacerniaku, ale różnie z tą prawdą w życiu bywa, choćby skazany niesłusznie za gwałt i morderstwo pan Komenda, co za nic przepierdział 18 lat.

KAZ22.06.2018 17:30

Ludzie, kto to widział, żeby dopuścić się takiego zbereźnego czynu. Kara Boża ich nie ominie. Powinni zostać ukamienowani publicznie. Bo to wszystko przez to wychowywanie bezstresowe. Kiedyś dzieci były karcone i bite. I co? Wrośliśmy na porządnych katolików. Szczęść Boże.

Olaf22.06.2018 17:11

Równe 9 mc xd

Pokaż wszystkie opinie (21)