Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°15°
25 czerwca 2018

Rusza nabór na zasiłki socjalne. Nie przegapcie terminu

Rusza nabór na zasiłki socjalne. Nie przegapcie terminu
fot. pixabay

Od 1 sierpnia ruszy kolejny nabór wniosków w ramach programu Rodzina 500 plus, świadczeń z funduszu alimentacyjnego, wniosków o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego z dodatkami, a także wniosków w ramach programu „Dobry start”. 

Wnioski będzie można składać w Urzędzie Miasta przy al. Piłsudskiego 60 oraz w hali widowiskowo-sportowej przy al. Jana Pawła II 6. Stanowiska będą czynne od poniedziałku do środy w godzinach od 7.30 do 15.00, w czwartki od 7.30 do 17.00, w piątki od 7.30 do 14.00.

 - Nowych wniosków nie będzie można złożyć w budynku Urzędu przy ul. Zielonej 20A i 18A. Klienci starający się o świadczenia opiekuńcze związane z niepełnosprawnością, tj. zasiłek pielęgnacyjny, świadczenie pielęgnacyjne, specjalny zasiłek opiekuńczy, zasiłek dla opiekuna, w zakresie jednorazowego świadczenia „Za życiem”, świadczenia rodzicielskiego oraz jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia się dziecka, czyli tzw. becikowego,  a także składający wniosek tylko i wyłącznie o świadczenie w ramach programu „Dobry start” będzie można złożyć tylko w nowo utworzonym punkcie obsługi klienta  przy ul. Zielonej 16A. Sala obsługi będzie czynna od poniedziałku do środy w godzinach od 7.30 do 15.00, w czwartki od 7.30 do 17.00, w piątki od 7.30 do 13.00 - Informuje jastrzębski magistrat.

Oprócz tego przy ul. Zielonej 16A będą obsługiwani klienci zgłaszający zmianę wysokości dochodów, sytuacji rodzinnej, w zakresie podjęcia przez członka rodziny pracy poza granicami kraju oraz zgłaszający inne zmiany mające wpływ na otrzymywane świadczenia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie zwracają  500 plus Jastrzębianie zwracają 500 plus

"Biedę najczęściej się dziedziczy" "Biedę najczęściej się dziedziczy"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
KAZ25.06.2018 19:04

Mam to gdzieś gdzie idą moje podatki czy to na patologie czy na reprezentacje Polski. Nikt nigdy mi jeszcze nie dołożył.

Jórek Ogurek25.06.2018 18:39

Ludzie pracy! Nie gadajta tyle, tylko biercie się do roboty! Socjal czeka na piniundze, co im sie należom od Państwa! Czyli od pani i od pana, którzy pracują. Za to pudom na wybory i zagłosujom na dobrom zmiane, nawet bardzo dobrom!

Ewka4525.06.2018 14:08

Zasiłki to podstawa tylko potem mamuśki nie ryczcie że na emeryturę się nie uzbierało jakimś cudem.
No chyba że wprowadzą emerytury rozpłodowe.

Gość25.06.2018 10:47

Precz z rozdawnictwem publicznych pieniędzy - niech się lenie jedne wezmą za robotę!

Radio Teheran25.06.2018 9:57

"nasze ciężko zarobione pieniądze"

Raczej latwo pozyczone i trzeba bedzie ciezko robic na splate tego rozdawnictwa.

gość25.06.2018 8:55

A ile ty zarabiasz marudo? Co i kto ci zabiera twwpoje pieniądze?"Podatki były, są i będą. Pewnie nie masz dziecka i żal ściska ci cztery litery!!! PiS tyle daje Ludziom więc z twoją kasą robił poprzedni rząd - PO-PSL Dlaczego wówczas siedziałeś cicho. Ja nie dostaję aale popiieram idecyjzę PiS!!!

Gość25.06.2018 7:53

No ładnie, lepiej brać zasiłki, niż pracować.... No to mamy rząd pisowski, który rozdaje nasze ciężko zarobione pieniądze. Niech to szlag!