Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
25 czerwca 2018

Rusza nabór na zasiłki socjalne. Nie przegapcie terminu

Rusza nabór na zasiłki socjalne. Nie przegapcie terminu
fot. pixabay

Od 1 sierpnia ruszy kolejny nabór wniosków w ramach programu Rodzina 500 plus, świadczeń z funduszu alimentacyjnego, wniosków o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego z dodatkami, a także wniosków w ramach programu „Dobry start”. 

Wnioski będzie można składać w Urzędzie Miasta przy al. Piłsudskiego 60 oraz w hali widowiskowo-sportowej przy al. Jana Pawła II 6. Stanowiska będą czynne od poniedziałku do środy w godzinach od 7.30 do 15.00, w czwartki od 7.30 do 17.00, w piątki od 7.30 do 14.00.

 - Nowych wniosków nie będzie można złożyć w budynku Urzędu przy ul. Zielonej 20A i 18A. Klienci starający się o świadczenia opiekuńcze związane z niepełnosprawnością, tj. zasiłek pielęgnacyjny, świadczenie pielęgnacyjne, specjalny zasiłek opiekuńczy, zasiłek dla opiekuna, w zakresie jednorazowego świadczenia „Za życiem”, świadczenia rodzicielskiego oraz jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia się dziecka, czyli tzw. becikowego,  a także składający wniosek tylko i wyłącznie o świadczenie w ramach programu „Dobry start” będzie można złożyć tylko w nowo utworzonym punkcie obsługi klienta  przy ul. Zielonej 16A. Sala obsługi będzie czynna od poniedziałku do środy w godzinach od 7.30 do 15.00, w czwartki od 7.30 do 17.00, w piątki od 7.30 do 13.00 - Informuje jastrzębski magistrat.

Oprócz tego przy ul. Zielonej 16A będą obsługiwani klienci zgłaszający zmianę wysokości dochodów, sytuacji rodzinnej, w zakresie podjęcia przez członka rodziny pracy poza granicami kraju oraz zgłaszający inne zmiany mające wpływ na otrzymywane świadczenia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na świadczenie "500+" wydano prawie 35 mln zł Na świadczenie "500+" wydano prawie 35 mln zł

W tym miejscu już nie złożycie wniosku o zasiłek W tym miejscu już nie złożycie wniosku o zasiłek

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
KAZ25.06.2018 19:04

Mam to gdzieś gdzie idą moje podatki czy to na patologie czy na reprezentacje Polski. Nikt nigdy mi jeszcze nie dołożył.

Jórek Ogurek25.06.2018 18:39

Ludzie pracy! Nie gadajta tyle, tylko biercie się do roboty! Socjal czeka na piniundze, co im sie należom od Państwa! Czyli od pani i od pana, którzy pracują. Za to pudom na wybory i zagłosujom na dobrom zmiane, nawet bardzo dobrom!

Ewka4525.06.2018 14:08

Zasiłki to podstawa tylko potem mamuśki nie ryczcie że na emeryturę się nie uzbierało jakimś cudem.
No chyba że wprowadzą emerytury rozpłodowe.

Gość25.06.2018 10:47

Precz z rozdawnictwem publicznych pieniędzy - niech się lenie jedne wezmą za robotę!

Radio Teheran25.06.2018 9:57

"nasze ciężko zarobione pieniądze"

Raczej latwo pozyczone i trzeba bedzie ciezko robic na splate tego rozdawnictwa.

gość25.06.2018 8:55

A ile ty zarabiasz marudo? Co i kto ci zabiera twwpoje pieniądze?"Podatki były, są i będą. Pewnie nie masz dziecka i żal ściska ci cztery litery!!! PiS tyle daje Ludziom więc z twoją kasą robił poprzedni rząd - PO-PSL Dlaczego wówczas siedziałeś cicho. Ja nie dostaję aale popiieram idecyjzę PiS!!!

Gość25.06.2018 7:53

No ładnie, lepiej brać zasiłki, niż pracować.... No to mamy rząd pisowski, który rozdaje nasze ciężko zarobione pieniądze. Niech to szlag!