Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°13°
25 czerwca 2018

Już niedługo runmageddon tylko dla twardzieli

Już niedługo runmageddon tylko dla twardzieli
fot. Andrzej Klocek

W najbliższą sobotę i niedzielę wszyscy chętni będą mieli okazję zmierzyć się z morderczymi przeszkodami na hałdach kopalni Pniówek. Tegoroczny Runmageddon Silesia JSW poświęcony będzie pamięci górników zmarłych w katastrofie w Ruchu Zofiówka 5 maja 2018r.

Na tysiące chętnych czekać będą dwa dni niesamowitych zmagań. Najeżone przeszkodami trasy poprowadzone w  nietypowym, górniczym klimacie, zostaną przygotowane dla osób dorosłych, powyżej 16 roku życia oraz dzieci w wieku 4-11 lat w formule KIDS.

Na wszystkich czekać będzie aż 5 różnych formuł.  Debiutanci będą mogli zmierzyć się z 3 kilometrową formułą Intro, z  ponad 15 przeszkodami. Osoby, o  nieco większym apetycie na ekstremalne doznania, wezmą udział w Rekrucie, czyli 6 kilometrowym dystansie z co najmniej 30 przeszkodami. Na żądnych jeszcze większej dawki ekstremalnych wrażeń czekać będzie najdłuższy, 12 kilometrowy dystans Classic z  minimum 50 utrudnieniami. Podczas Runmageddonu Silesia JSW, osoby stawiające na „nocne życie”, będą mogły wystartować również w nocnej wersji 6 kilometrowego biegu z ponad 30 przeszkodami, czyli Nocnym Rekrucie. Dla dzieci w wieku 4-11 lat zaplanowana została specjalna jednokilometrowa trasa KIDS, gdzie najmłodsi będą mogli poczuć smak ekstremalnej zabawy.

Dla upamiętnienia tragicznej śmierci Górników, którzy zginęli w  maju w  Ruchu Zofiówka, organizator Runmageddonu wraz z zarządem JSW S.A. podjął decyzję o przygotowaniu specjalnych serii Runmageddonu dla górników z  Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Policyjna obława w poszukiwaniu zbiega Policyjna obława w poszukiwaniu zbiega

Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
huderlak25.06.2018 14:57

Jakich twardzieli??? Połowa z nich to papierowi kulturyści, co myślą że jak w bicepsie 45, to zwojują bieg. Ponad połowa z tych mieszkańców siłowni nie dotrwa do końca, jak w tamtym roku. Dobra rada dla tych napiętych papierowych kulturystów: -oprócz siłowni, odwiedzajcie również baseny, jeziora, wsiądźcie na rower i pobiegajcie za piłką, bo znowu będziecie pośmiewiskiem, jak w tamtym roku. Duża napieta klata, to nie wszystko, ha ha ha. Do zoba w kotle czarownic.

megaloman25.06.2018 11:06

Byłem w tamtym roku i powiem, że trasa za mało urozmaicona. Za mało przeszkód wodnych, a to by wyeliminowało sporą grupę nakoksowanych mięczaków z siłowni.

EMERYT25.06.2018 10:56

Ja już trenuję