Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
25 czerwca 2018

Już niedługo runmageddon tylko dla twardzieli

Już niedługo runmageddon tylko dla twardzieli
fot. Andrzej Klocek

W najbliższą sobotę i niedzielę wszyscy chętni będą mieli okazję zmierzyć się z morderczymi przeszkodami na hałdach kopalni Pniówek. Tegoroczny Runmageddon Silesia JSW poświęcony będzie pamięci górników zmarłych w katastrofie w Ruchu Zofiówka 5 maja 2018r.

Na tysiące chętnych czekać będą dwa dni niesamowitych zmagań. Najeżone przeszkodami trasy poprowadzone w  nietypowym, górniczym klimacie, zostaną przygotowane dla osób dorosłych, powyżej 16 roku życia oraz dzieci w wieku 4-11 lat w formule KIDS.

Na wszystkich czekać będzie aż 5 różnych formuł.  Debiutanci będą mogli zmierzyć się z 3 kilometrową formułą Intro, z  ponad 15 przeszkodami. Osoby, o  nieco większym apetycie na ekstremalne doznania, wezmą udział w Rekrucie, czyli 6 kilometrowym dystansie z co najmniej 30 przeszkodami. Na żądnych jeszcze większej dawki ekstremalnych wrażeń czekać będzie najdłuższy, 12 kilometrowy dystans Classic z  minimum 50 utrudnieniami. Podczas Runmageddonu Silesia JSW, osoby stawiające na „nocne życie”, będą mogły wystartować również w nocnej wersji 6 kilometrowego biegu z ponad 30 przeszkodami, czyli Nocnym Rekrucie. Dla dzieci w wieku 4-11 lat zaplanowana została specjalna jednokilometrowa trasa KIDS, gdzie najmłodsi będą mogli poczuć smak ekstremalnej zabawy.

Dla upamiętnienia tragicznej śmierci Górników, którzy zginęli w  maju w  Ruchu Zofiówka, organizator Runmageddonu wraz z zarządem JSW S.A. podjął decyzję o przygotowaniu specjalnych serii Runmageddonu dla górników z  Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Runmageddonu Silesia JSW S.A. Weź udział w morderczym biegu Runmageddonu Silesia JSW S.A. Weź udział w morderczym biegu

Jastrzębianie ukończyli ultramaraton górski,  240 km! Jastrzębianie ukończyli ultramaraton górski, 240 km!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
huderlak25.06.2018 14:57

Jakich twardzieli??? Połowa z nich to papierowi kulturyści, co myślą że jak w bicepsie 45, to zwojują bieg. Ponad połowa z tych mieszkańców siłowni nie dotrwa do końca, jak w tamtym roku. Dobra rada dla tych napiętych papierowych kulturystów: -oprócz siłowni, odwiedzajcie również baseny, jeziora, wsiądźcie na rower i pobiegajcie za piłką, bo znowu będziecie pośmiewiskiem, jak w tamtym roku. Duża napieta klata, to nie wszystko, ha ha ha. Do zoba w kotle czarownic.

megaloman25.06.2018 11:06

Byłem w tamtym roku i powiem, że trasa za mało urozmaicona. Za mało przeszkód wodnych, a to by wyeliminowało sporą grupę nakoksowanych mięczaków z siłowni.

EMERYT25.06.2018 10:56

Ja już trenuję