Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
26 czerwca 2018

Strażacy uratowali mu życie

Strażacy uratowali mu życie
fot. PSP Jastrzębie

Często to strażacy są pierwsi na miejscu wypadku. Nie tylko gaszą pożary, ale i ratują życie. Tak było w przypadku Kacpra, który w rocznicę wypadku podziękował im za udzieloną pomoc.

W piątek w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju odbyło się spotkanie z uczestnikiem zeszłorocznego wypadku drogowego. Kacper, bo tak ma na imię w zeszłym roku uległ wypadkowi drogowemu. Tylko szybka reakcja strażaków PSP uratowała mu życie. Chłopak w chwili przyjazdu zastępów PSP był nieprzytomny, bez oddechu.

W rok po tym zdarzeniu Kacper przyjechał do tutejszej komendy, by podziękować strażakom za udzieloną pomoc i uratowanie życia.

 - Przy okazji tego spotkania podjęto dyskusję na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Nasz Gość zwrócił szczególną uwagę na aspekt bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W rozmowie ze strażakami podkreślił, że warto zatrzymać się, dwa razy upewnić, czy nie ma zagrożenia i dopiero włączać się do ruchu – informuje Państwowa Straż Pożarna w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Leszek26.06.2018 11:58

Rzadko zdarzają się takie podziękowania brawo.