Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 czerwca 2018

Zderzenie samochodów na al. Piłsudskiego

Zderzenie samochodów na al. Piłsudskiego
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W poniedziałek doszło do zderzenia samochodów osobowych na al. Piłsudskiego, na wysokości ul. Katowickiej. Na miejscu pojawili się mundurowi oraz służby ratunkowe. 

Wczoraj Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na al. Piłsudskiego, wysokość Szkoły Podstawowej nr 13 (ul. Katowicka). Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu pojawili się mundurowi oraz służby medyczne. Państwowa Straż Pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia i zneutralizowała płyny eksploatacyjne. 47-letnia kobieta doznała obrażeń kręgosłupa i została przewieziona do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu.  Policjanci z drogówki wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Wyjaśnienie26.06.2018 12:07

Niebieski jechał za szybko i się zagapił.