Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
26 czerwca 2018

Prezydent Hetman: "Nie mam domu w Wodzisławiu. To nagonka polityczna"

Prezydent Hetman: "Nie mam domu w Wodzisławiu. To nagonka polityczna"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, że prezydent Anna Hetman buduje dom na terenie Wodzisławia Śląskiego. Wywołało to oburzenie wśród części internautów. Wszystko okazało się zwykłą plotką.

Internautów podzieliła informacja o tym, że prezydent Hetman ma budować dom w sąśiednim Wodzisławiu Śląskim. Według części z nich mieszkaniec innego miasta nie powinien być prezydentem Jastrzębia. Prezydent Anna Hetman jednoznacznie zdementowała informację, jaka ostatnio coraz częściej zaczęła się pojawiać w sieci.

- Nie posiadam żadnej działki budowlanej na terenie Jastrzębia, ani gmin sąsiednich. Nie zamierzam ani nie buduję domu. Informacje, które są rozpowszechniane na ten temat są nieprawdziwe. Nie mam domu w Wodzisławiu, a cały szum medialny jest nagonką typowo polityczną, prowadzoną w określonym celu - mówiła prezydent Anna Hetman. 

Warto przypomnieć, że takie plotki pojawiały się również przed poprzednimi wyborami w 2014 roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (44)
Adi14.08.2018 14:53

Do gościa z 7:57
Za takie oszczerstwa powinieneś ponieś kare, morda szczeka, morda płaci.

mieszkaniec28.06.2018 11:17

Ta dyskusja staje się śmieszna. Ma dom - źle! Nie ma domu - też źle. Ludzie! Przestańcie pluć na p.Prezydent a zróbcie coś pożytecznego dla naszego miasta. Bo "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie..."

gość28.06.2018 7:57

To bardzo źle, że nie ma domu przy tych dochodach. Stąd wniosek, że szasta również kasą prywatną!!!

Gość27.06.2018 20:13

Większej bzdury nie słyszałem. Ciekawe co jeszcze wymyślą "Fani" Prezydent.

Do don kichot27.06.2018 11:01

Nie będzie kolejnej lokalizacji w naszym mieście.
Ta nowa lokalizacja leży w powiecie Pszczyńskim, gmina Pawłowice, miejscowość Pielgrzymowice.

Do Radio Teheran27.06.2018 9:37

Przeczytaj jeszcze raz że zrozumieniem te zeznanie. Pogrążasz się ciągle chłopie. Dalej twierdzisz że ma lub buduje dom w Wodzisławiu?

don kichot27.06.2018 9:29

Mam pytanie do pani Prezydent: czy pozwoli pani na wybudowanie w Jastrzebiu kolejnej kopalni, po to tylko, aby sąsiednie miasta miały gdzie wysyłać swoich mieszkańców do pracy? Czy zrobi pani, jak władze Żor, które dobiły Borynie, nie pozwalając na fedrunek, mimo że tysiące żorzan pracuje w jastrzębskich kopalniach.

Pokaż wszystkie opinie (44)