Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 czerwca 2018

W Jastrzębiu powstanie fabryka szkła?

W Jastrzębiu powstanie fabryka szkła?
fot. pixabay

Coraz więcej inwestorów interesuje się jastrzębskimi terenami ekonomicznymi. Tak przynajmniej uważa magistrat. Ostatnio pojawiła się możliwość powstania w naszym mieście fabryki szkła.

W lipcu może ruszyć budowa fabryki szkła na terenie jastrzębskich terenów inwestycyjnych, a dokładnie w Moszczenicy.

- Inwestor na razie nie chce ujawniać szczegółów swojego przedsięwzięcia. Jednak poszukuje podwykonawcy, który wybudowałby mu fabrykę - mówiła Izabela Grela, Pełnomocnik Prezydenta Miasta do spraw Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości.

Zdaniem urzędników inwestorzy coraz bardziej interesują się terenami znajdującymi się w Jastrzębiu. Zgłaszają się do magistratu, zadają pytania, dowiadują o szczegóły.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Prawdą po oczach: fabryki to nie grzyby po deszczu Prawdą po oczach: fabryki to nie grzyby po deszczu

Jastrzębie szuka inwestora, ale nie samo Jastrzębie szuka inwestora, ale nie samo

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (29)
do prawdom?wnego02.07.2018 11:50

Może powstać dużo firm.Ale przy ofertach pracy za 1800zł.2000zł na ręke to może se popracować kawaler mieszkający u mamusi kt?ra mu gotuje.Minimalne wynagrodzenie na reke powinno być 2700zł na reke .Tak jak chociażby w czechach gdzie ogromna masa ludzi z Jastrzębia tam pracuje i może godnie żyć na swoim garnuszku.

Ozyrys27.06.2018 11:40

A potem znowu wszyscy będą narzekać na dymy i smrody .

Trzeba27.06.2018 11:13

Trzeba szukać inwestorów. To nie jest łatwe. Dużo chętnych niema. Dobrze, że ktoś się tym zajmuje. Potem dokładna weryfikacja, bo oszustów nie brakuje. Może uda się znaleźć dobrych inwestorów, którzy chcą zarobić, ale swoją pracą i inwestycją a nie tylko na nas.
A malkontentów w mieście nie brakuje. Jak się nic nie robi w poszukiwaniu inwestorów, to marudy narzekają. Jak coś robi aby znaleźć inwestorów, tym bardziej źle. A może malkontenci sami się ruszą. Nudzą się na emeryturach. Mogli by przestać pić i zacząć współpracować z UM. Ale to za trudne. Łatwiej pisać nieprzemyślane głupoty.

do 27.06.2018 10:59

pracownik
Dziś o 7:30

Nie nasza wina że żebrzesz przed drzwiami UM wejdź za te drzwi będzie lepiej.

Prawdomowny27.06.2018 8:04

Smutna prawda jest taka, ze Jastrzebie prawdopodobnie będzie coraz lepsza lokalizacja do budowy tego typu obiektów. Pracy w regionie jest jak na lekarstwo także nawet za minimalnie więcej niż najniższe wynagrodzenie chętnych będzie aż nadto ale o tym nikt otwarcie nie powie. Z wielka pompa natomiast ogłasza się gawiedzi, ze oto mamy specjalistę do ściągania inwestorów. Robi się wywiady, zdjęcia zupelnie jakby sam fakt istnienia danego stanowiska w 90tys mieście był jakimś sukcesem. Nie warto się napalać.

pracownik27.06.2018 7:30

Do "gość". Przyjmij się do urzędu to zobaczysz jakie to są "wysokie" zarobki. Ludzie piszą to, co im ślina na język przyniesie.

gość27.06.2018 7:16

Pan Rakoczy to wielki fachowec z wielkim stażem zawodowym. Pani Hetman zamieniła fachowca i praktyka na polityka z malutkim doświadczeniem w biurze poselskim, który prowadził nieudaną własną działalnośc gospodarczą!!! KIm jest drugi jej zastępca - niby sportowiec, pracownik stoiska sportowego w dethalon. Pana Rakoczego zatrudni każdy pracodawca.

Pokaż wszystkie opinie (29)