Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
28 czerwca 2018

Znowu podpalenie w bloku na ul. Północnej

Znowu podpalenie w bloku na ul. Północnej
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju interweniowały w środę w pożarze w bloku przy ulicy Północnej. Strażacy nie wykluczają podpalenia. 

Wczoraj około godzin. 15-16 dyżurny PSP w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Północnej. Na miejsce przyjechały cztery zastępy strażackie. Szybko poradzono sobie z pożarem i nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia.

To już kolejna interwencja strażacka w tym bloku. Najprawdopodobniej było to podpalenie. Mieszkańcy wskazują na osoby bezdomne, które miały zaprószyć ogień. Tym razem paliły się nagromadzone przez nich ubrania i inne rzeczy łatwopalne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będą kontrole składowisk odpadów w mieście? Będą kontrole składowisk odpadów w mieście?

Na ul. Wrocławskiej palił się balkon Na ul. Wrocławskiej palił się balkon

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
To podpalił nie 16.08.2018 16:04

bezdomny ale ten komu te ubrania przeszkadzały. Te ubrania były legowiskiem.
A tego ćpuna trzeba zrzucić z góry. Ćpuny i bandyci muszą wiedzieć, że na pewno zostaną bardzo dobrze ukarani. Nawet ponad swoją karę.

figiel28.06.2018 12:27

A ćpun zaopatruje się na Krakowskiej 15.

Gość28.06.2018 10:52

Jakiś czas temu notoryczny ćpun skakał średnio co 2 miesiące z tego właśnie bloku. Powodem były problemy w robocie i brak środków na "koks". Łapali, odwozili do Rybnika, leczyli i wracał w pełni zdrów i tak w koło - może by się jemu przyjrzeć tak w pierwszej kolejności?

mieszkaniec28.06.2018 9:49

Pytanie do spółdzielni dlaczego nie są zabezpieczone wejścia do nieużywanych pomieszczeń , pamiętajcie o jednym wszystko jest do czasu .Jak dojdzie do tragedii to wy pracownicy spółdzielni będziecie za to odpowiadać przed sądem . Zastanówcie sie szkoda życia na siedzenie w więzieniu.

Ewka4528.06.2018 8:51

Ten blok to jakiś Lunik 3.

Radio Teheran28.06.2018 8:47

Miasto dziczeje.