Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°16°
28 czerwca 2018

JKH: Homer zostaje w Jastrzębiu

JKH: Homer zostaje w Jastrzębiu
fot. JKH

Słowacki defensor, Jan Homer w dalszym ciągu będzie reprezentował barwy JKH GKS Jastrzębie. Słynący między innymi z perfekcyjnego wykonywania najazdów zawodnik parafował umowę, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2018/2019.

Jan Homer to niezywkle doświadczony zawodnik. Do zespołu dołączył przed sezonem 2017/2018. Wniósł sporo spokoju do bardzo młodej defensywy ekipy z Leśnej. 37-letni zawodnik wystąpił w 42 spotkaniach. Zdobył w nich 9 bramek, do których dołożył jeszcze 20 asyst.

Słowak zasłynął przede wszyskim z tego, że potrafił przesądzić o losach spotkania, a to głownie dzięki perfekcyjnie wykonywanym rzutom karnym. W ten sposób Homer zakończył między innymi trzeci mecz ćwierćfinału z Podhalem. Po 65. minutach bez trafienia z gry, jako dziesiąty zawodnik do krążka podjechał właśnie Jan Homer, który pewnym najazdem dał wygraną JKH.

JKH 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH GKS ma nowego obrońcę - Czecha Jakuba Grofa JKH GKS ma nowego obrońcę - Czecha Jakuba Grofa

Juniorzy JKH GKS zdobywają tytuł Wicemistrza Polski Juniorzy JKH GKS zdobywają tytuł Wicemistrza Polski

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!