Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
28 czerwca 2018

JKH: Homer zostaje w Jastrzębiu

JKH: Homer zostaje w Jastrzębiu
fot. JKH

Słowacki defensor, Jan Homer w dalszym ciągu będzie reprezentował barwy JKH GKS Jastrzębie. Słynący między innymi z perfekcyjnego wykonywania najazdów zawodnik parafował umowę, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2018/2019.

Jan Homer to niezywkle doświadczony zawodnik. Do zespołu dołączył przed sezonem 2017/2018. Wniósł sporo spokoju do bardzo młodej defensywy ekipy z Leśnej. 37-letni zawodnik wystąpił w 42 spotkaniach. Zdobył w nich 9 bramek, do których dołożył jeszcze 20 asyst.

Słowak zasłynął przede wszyskim z tego, że potrafił przesądzić o losach spotkania, a to głownie dzięki perfekcyjnie wykonywanym rzutom karnym. W ten sposób Homer zakończył między innymi trzeci mecz ćwierćfinału z Podhalem. Po 65. minutach bez trafienia z gry, jako dziesiąty zawodnik do krążka podjechał właśnie Jan Homer, który pewnym najazdem dał wygraną JKH.

JKH 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!