Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
29 czerwca 2018

Czy masz swoją ulubioną trasę rowerową?

Czy masz swoją ulubioną trasę rowerową?
fot. pixabay

Każdy, dla którego pasją się dwa kółka może wziąć udział w konkursie dla mieszkańców naszego województwa – „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie śląskim”. Konkurs jest zorganizowanym przez serwis aukcji transportowych - Clicktrans.pl.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie przekonać jury, że to właśnie ich ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Oceniona zostanie nie sama trasa, ale atrakcyjność jej przedstawienia.

Forma pracy to mapa + opis, tekst do dwóch stron A4, w formacie .doc lub .pdf, zdjęcia lub materiał filmowy (Twojego autorstwa). Udział w konkursie mogą wziąć mieszkańców woj. śląskiego w wieku od 15 do 115 lat .Proponowana trasa powinna znajdować się w większości w obrębie województwa śląskiego. Konkurs nie jest ograniczony tylko do oficjalnie wyznaczonych szlaków rowerowych! Tematem pracy może być dowolna, ulubiona trasa. Praca może być napisana w języku polskim lub angielskim. Za zdobycie I miejsca przewidziana jest nagroda - 1 tys. zł, II - 500 zł.

Aby wziąć udział w konkursie wyślij swoją pracę na adres mailowy: konkurs@clicktrans.pl W temacie maila wpisz: Moja trasa rowerowa. Zwycięskie prace zostaną opublikowane na blogu http://www.info.clicktrans.pl/ lub http://clicktrans.com/blog/ w celu promocji trasy w Polsce i za granicą. Prace należy nadsyłać do 2 sierpnia br. Więcej szczegółów i regulamin pod adresem: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-slaskie

 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
kolarz01.07.2018 18:15

Mam swoją ulubioną trase do Petrovic na piwo i z powrotem

KAZ29.06.2018 10:57

Nie mogę brać udziału w konkursie. Mam 116 lat.

Ewka4529.06.2018 9:48

Objazd fajansa i na złomowiec :D

Gość29.06.2018 9:27

Moja ulubiona trasa rowerowa - szlakiem zrujnowanych obiektów kolejowych w Jastrzębiu.