Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
29 czerwca 2018

Katastrofa budowlana. Jastrzębscy strażacy w akcji

Katastrofa budowlana. Jastrzębscy strażacy w akcji
fot. PSP Jastrzębie-Zdrój

W czwartek w Chorzowie zawaliła się kamienica. Na miejsce wysłano Specjalistyczną Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą z Jastrzębia.

W dniu 28 czerwca, około godziny piętnastej, Państwowa Straż Pożarna w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie o potrzebie zadysponowania Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej do katastrofy budowlanej w Chorzowie.

-  Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że dach, dwa stropy oraz część ścian obiektu zostały zniszczone. Na chwilę obecną brak jest informacji o osobach poszkodowanych - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Akcja trwała 18 godzin. W katastrofie nie było osób poszkodowanych. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!