Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
2 lipca 2018

Wiadomo, kto dostanie dofinansowanie - jest lista

Wiadomo, kto dostanie dofinansowanie - jest lista
fot. wikipedia / H. Raab

Magistrat ogłosił listę osób, które otrzymają dofinansowanie na montaż fotowoltaiki, pompę ciepła lub wymianę kotła na pellet.

Mieszkańcy domów jednorodzinnych na terenie Godowa, Jastrzębia-Zdroju, Krzyżanowic, Marklowic, Pszowa, Raciborza, Rybnika, Rydułtów, Wodzisławia i Żor mogli uzyskać dofinansowanie na instalację odnawialnych źródeł energii. Musieli postawić na jedną z nowoczesnych technologii - fotowoltaikę, pompę ciepła lub kocioł na pellet. Na ten ostatni można było zdobyć nawet 17 tys. zł. Dofinansowanie było możliwe również dla osób, które w danym budynku prowadzą działalność gospodarczą lub rolniczą. 

W wyznaczonym czasie złożono 343 wnioski mieszkańców Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. O tym, kto otrzymał dotację nie decydowała kolejność zgłoszeń, a ilość punktów przyznawanych przez zespół oceniający projekt. Wiadomo już, kto przeszedł pomyślnie weryfikację z terenu naszego miasta. 

Lista rankingowa 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość02.07.2018 22:11

@ zainteresowany


Czytaj ze zrozumieniem tu tez jest link do tej listy.

Gość02.07.2018 21:22

Jako montażysta instalacji CO będę widział kto dostanie dofinansowanie na piece CO. I oby się nie okazało jak rok temu i dalej do tyłu też. Że po czasie z jakieś lewej puli będą montaże. Dla wybranych.
Szkoda że nie można podawać nazwisk i adresów takich osób.

zainteresowany02.07.2018 21:17

na stronie subregionu jest cała lista a Wy tylko krytykujecie zamiast sobie sprawdzić

gość02.07.2018 15:27

Tylko 26. na 343. wnioski, więc nie ma się czym chwalić!!!! Po prostu beznadzieja!

Jastrzębianin02.07.2018 13:13

Do wszystkich:

W czym problem? Skoro tylko 26 ludzi było zainteresowanych uczestnictwem w tym konkursie to o co chodzi? Większe zainteresowanie było w I programie. Tam było około 300 wniosków - z samego Jastrzębia.

Generalnie to jest konkurs, w którym cały subregion bierze udział. Wynik konkursu zależy od Katowic - Wojewody. Albo wszyscy albo nikt.

Gość02.07.2018 12:43

@ Uległy
To ty czytaj ze zrozumieniem zapraszam na stronę UM jest w linku i zobacz.

Ja nic nie pisałem że te 343 to nasze.

Uległy02.07.2018 11:43

do Gość Dziś o 10:12:

Zostało ŁĄCZNIE złożonych 343 wniosków na cały subregion Zachodni, z czego 26 wniosków jest z samego miasta, Jastrzębie-Zdrój. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

Pozdrawiam.

Pokaż wszystkie opinie (8)