Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
2 lipca 2018

Sprawdźcie się na największym dmuchanym torze przeszkód

Sprawdźcie się na największym dmuchanym torze przeszkód
fot. Giganci WipeOut Planet

Podejmij wyzwanie i zmierz się największym dmuchanym torem przeszkód w Europie. Przeżyj niesamowitą przygodę znaną tylko z programów telewizyjnych. Już w ten weekend dawka sportowych emocji przed Halą Widowiskowo-Sportową i to za zupełną darmochę. Początek już w sobotę o godz. 10:00-18:30,  w niedzielę w tych samych godzinach. 

Niewyobrażalnie gigantyczna dawka sportowych emocji. Absolutny HIT wymiataczy. Niewyobrażalnie gigantyczna dawka sportowych emocji. W zasięgu twojej ręki, największa Arena zmagań do rywalizacji na tej półkuli - 43,5 metrowy niesamowity tor przeszkód. Esencja Gigantów zaklęta w jedno urządzenie. Na uczestników czekają latające kule, wystające sople, obrotowe ramię zbijaka, zjeżdżalnie, skok do celu na miękką poduchę, poziome dmuchane kręgi, spowalniające rowy, wspinanie po siatce pajęczej oraz tunele z dmuchanych pierścieni. Jedyny i niepowtarzalny tor przeszkód do rywalizacji.

No co należy się przygotować? Po raz pierwszy w Polsce, Giganci Wipeout Planet prezentują Skok z Olimpu jedyne takie bezpieczne dmuchane urządzenie do wykonania bezpiecznego skoku na miękką poduchę. Wyzwala niesamowite pokłady adrenaliny w uczestnikach. Należy wspiąć się na wysokość prawie 7 metrów i z uśmiechem na ustach oddać skok na miękką trzywarstwową poduchę poduchę. Technika skoku dowolna. 

Słynna arena sportowa wymiataczy " Strzała Zeusa" w ekstremalnej wersji z dodatkowym obracającym się ramię na większej wysokości. Specjalne sterowane podwójne ramię Eliminator Arena będzie starało się zepchnąć Ciebie na pomarańczową strefę pokonanych. Trzeba będzie wykazać się dużym refleksem, gdyż aby wyeliminować konkurencję trzeba nie tylko umieć w rytmie skakać, ale i się uchylać, a ramię Eliminatora obraca się w obu kierunkach z różną prędkością. Wygrywa jeden z 6 zawodników, który najdłużej utrzyma się na swoim podium. Prędkość dostosowujemy do możliwości uczestników.

Jedyny w swoim rodzaju wodny tor przeszkód. Zaprojektowany specjalnie dla Giganci Wipeout Planet po raz pierwszy na świecie. Pokonaj "zawieszoną" ścieżkę składającą się z 5 "pływających" okrągłych platform. Pomimo swojego niewinnego wyglądu tor nie należy do najłatwiejszych.

Poczuj się jak gladiator pokonując 60 metrowy labirynt. Będziesz miał do pokonania osiem 5,5 metrowych szczytów, tunele z siatką maskującą ,dmuchane zbijaki porozstawiane w różnych zaskakujących miejscach.

Najtrudniejszy, dmuchany, 28 metrowy tor przeszkód. Dowolną metodą staramy się dotrzeć do mety poprzez 8 dwumetrowe dmuchane kule. Można przeskakiwać, pełzać na czworakach, wykonywać salta lub stosować swoją własną indywidualną technikę. Moc adrenaliny i wspaniała zabawa gwarantowana!

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowe porządki w szpitalu. Zmiana na stanowisku  Nowe porządki w szpitalu. Zmiana na stanowisku

To nie jest kult szatana, a dobra zabawa To nie jest kult szatana, a dobra zabawa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
M.03.07.2018 12:49

A dla dzieciaków coś będzie ?

inzynier BOLEK03.07.2018 8:04

a prezydentówna będzie skakać?

Dzik02.07.2018 22:36

Jaki Teheran takie miasto

Przemko02.07.2018 21:04

"Skok z Olimpu jedyne takie" no nie do końca bo firma z Rybnika Danmel oraz firma Krakowa już takie coś mają od 2 lat w ofercie. Zresztą całą resztę również! :)

Polecam warto sprawdzić swoje umiejętności.

do "Radio Teheran"02.07.2018 17:38

Z powodu, że nie jesteś mentalnie Polakiem powinieneś wyjechać do Teheranu. Pomóc ci się spakować?

KAZ02.07.2018 15:02

@do M. Tyle, że wcześniej nie było napisane. He he.

do do M02.07.2018 14:38

Wcześniej nie było napisane ; )

Pokaż wszystkie opinie (12)