Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
3 lipca 2018

Czad na Katowickiej. Wezwano strażaków

Czad na Katowickiej. Wezwano strażaków
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie z ulicy Katowickiej. Zaniepokojeni mieszkańcy podejrzewali, że doszło do ulatniania się śmiertelnego tlenku węgla.               

Była godzina 13:00 w poniedziałek, kiedy lokatorzy jednego z mieszkań obawiali się, że doszło do ulatniania się czadu. Zaniepokojeni wezwali straż pożarną.

-  Strażacy stwierdzili, że doszło do rozszczelnienia  instalacji gazowej w bloku. Ich działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomiarze stężenia gazu, przewietrzeniu pomieszczeń. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej - relacjonuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezdomny rozpalił ognisko w budynku Bezdomny rozpalił ognisko w budynku

Gaz pieprzowy w sklepie z odzieżą? Gaz pieprzowy w sklepie z odzieżą?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
TPW04.07.2018 4:08

W jaki sposób lokatorzy stwierdzili obecność czadu, wyczuli go nosem?