Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
3 lipca 2018

Czad na Katowickiej. Wezwano strażaków

Czad na Katowickiej. Wezwano strażaków
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie z ulicy Katowickiej. Zaniepokojeni mieszkańcy podejrzewali, że doszło do ulatniania się śmiertelnego tlenku węgla.               

Była godzina 13:00 w poniedziałek, kiedy lokatorzy jednego z mieszkań obawiali się, że doszło do ulatniania się czadu. Zaniepokojeni wezwali straż pożarną.

-  Strażacy stwierdzili, że doszło do rozszczelnienia  instalacji gazowej w bloku. Ich działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomiarze stężenia gazu, przewietrzeniu pomieszczeń. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej - relacjonuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
TPW04.07.2018 4:08

W jaki sposób lokatorzy stwierdzili obecność czadu, wyczuli go nosem?