Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 lipca 2018

Trwa budowa wybiegu dla psów

  • Trwa budowa wybiegu dla psów
  • Trwa budowa wybiegu dla psów
  • Trwa budowa wybiegu dla psów
  • Trwa budowa wybiegu dla psów
Więcej zdjęć:
fot. kb /jastrzebieonline

Wszyscy, który są zainteresowani powstaniem wybiegu dla psów mogą być zadowoleni z tej informacji. Na plac budowy wkroczyli robotnicy.

Wybieg dla czworonogów będzie zlokalizowany w jarze przy ulicy Zielonej i Turystycznej. Aktualnie teren przejęła firma, która przystąpiła do budowy. Obecnie trwają prace z wykonaniem drenażu obszaru, na którym ma być zlokalizowany wybieg.

Przypomnijmy, że wybieg dla psów będzie podzielony na dwie osobne strefy. Strefę przeznaczoną dla psów małych oraz strefę przeznaczoną dla psów średnich i dużych. W ramach zadania przewidziano między innymi dostawę oraz montaż elementów małej architektury, urządzenie zieleni oraz wykonanie odwodnienia terenu. Koszt wykonania wybiegu to prawie 390 tys. zł. Gwarancja użytkowania wynosi 7 lat. Będzie to pierwszy taki obiekt w Jastrzębiu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja apeluje - pomóżmy bezdomnym Policja apeluje - pomóżmy bezdomnym

Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Gość08.07.2018 13:57

Fajnie ze mysla o czworonogach a co do sprzątania to ci co nie sprzataja powinni byc karani pienieznie bo ja po swoim pupilu sprzątam a przychodza na plac z wilczurami paniusie siadą na lawce a pies sra i udaja ze nie widza

Solberg04.07.2018 13:42

Może wreszcie chodniki nie będą boobsrywane w mieście !

gość04.07.2018 7:57

Mi też nie pasuje i co zabronisz mi negatywnego komentarza. Ten co ma psa w bloku niech o niego dba i chodzi na spracery. Zamykają psy w domu na 9 godzin, a te reagują różnie. Masz psa to płać za niego podatek i lataj z nim, a nie czekaj aż ci miasto wybuduje place zabaw dla psów. Niech najpierw zrobią prawdziwe place zabaw a nie np. stojaki do hustawek a huśtawek od dawna brak!!!! Wielkie nowości przed wyborami ale za pieniądze publiczne więc proszę nie biadolić i trochę pomyślunku proszę!!!

tak źle 03.07.2018 20:23

Wiecznie komuś coś nie pasuje.. Wiecznie źle ..

gość03.07.2018 18:37

A kto jest wykonawcą tego cuda dla kilku psów? Czy urząd będzie doowoził psy z innych osiedli i sołectw na ten wybieg?

Ryl03.07.2018 15:37

Podobno ma sprzątać niejaki Req w ramach prac społecznych.

Req03.07.2018 13:14

Kto bedzie to sprzątał? Proponuje ryla postawić tam po 3 godz pracy na kopalni

Pokaż wszystkie opinie (15)