Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
3 lipca 2018

Rowerzysta potracony przez samochód

Rowerzysta potracony przez samochód
fot. UM Jastrzębie / Aneta Czarnocka-Kanik

We wtorek rano 19-letni rowerzysta został potrącony przez samochód na ulicy 1 Maja. Na szczęście obyło się  bez poważniejszych obrażeń.

Tego dnia na pewno nie może zaliczyć do udanych 19-letni rowerzysta, który poruszał się dzisiaj rano po ulicy 1 Maja. Jechał prawidłowo, jednak padł ofiarą nieuwagi kobiety, która jechała samochodem.

- Tuż przed godziną 7:00 Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie o potrąceniu pieszego na ulicy 1 Maja. Jak się okazało doszło do potrącenia przez samochód prawidłowo jadącego rowerzysty, drogą wydzieloną dla rowerów. Kobieta poruszająca się samochodem osobowym nie zachowała należytej uwagi i potrąciła go w czasie wykonywania manewru skręcania do posesji. Przybyli na miejsce policjanci ukarali ją mandatem - relacjonuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Do ja04.07.2018 11:07

To jak jest scieżka dla rowerów a rowerzysta jedzie drogą to ja autem powinienem jechać chodnikiem a nie drogą bo tak mi jest lepiej?

ja03.07.2018 23:44

Dla przypomnienia kontrapasem jeździmy tylko w jednym kierunku. Jak ktoś jedzie od ul Witczaka (kościoła) to prawa stroną przy chodniku a nie kontrapasem musi jechać. Ten idiota co wyznaczył kontrapas zna przynajmniej przepisy. Kierowco chodnik nie jest drogą dla rowerów wiec debile za kółkami zacznijcie się uczyć. Ps na zielonej strzałce też jest obowiązek zatrzymania się. A dla tych jeszcze bardziej ograniczonych to w pewnych godzinach można jechać 60 km/h w terenie zabudowanym. I na dokładkę na drodze jedzie się 50 km/h a nie 35, jadą przez miasto oglądając co za witrynami sklepowymi stoi. Pozdro dla wszystkich co wjeżdżają pod kościół w zdroju pod zakaz, jakby ktoś chciał być potrącony to jest jedno z wielu absurdalnych miejsc gdzie można dużo zarobić.

do Stefan03.07.2018 23:18

To się nazywa kontrapas i w świecie rowerzystów nie jest to odosobniony przypadek. To żaden bubel drogowy a normalna sprawa. Nie wiem czego się czepiasz.

Stefan 03.07.2018 23:10

Bo jakiś debil wyznaczył ścieżkę rowerową na ulicy jednokierunkowej w dodatku pod prąd . To tylko w Jastrzębiu takie absurdy się zdarzają. I w dodatku ktoś to zaakceptował i dopuścił do ruchu. MASAKRA !!!

Smolka03.07.2018 16:12

Mandacik jak zaesze

Stnik03.07.2018 16:01

Tylko idiota wyznaczył ścieżkę rowerowa na ul. 1 Maja jednokierunkowej.

Do Mieszkaniec03.07.2018 15:50

Pokaż miasto w którym można się czuć bezpiecznie. Wyjedź tam na tydzień. Zobaczysz, że i w tym mieście nie można się czuć bezpiecznie. Głupich jest znacznie więcej od ludzi myślących. To głupi są zagrożeniem. Tłumaczenie do nich nie dociera. Powinni być karani jak w krajach Europy Zachodniej, bardzo dotkliwie. Tylko w ten sposób można wymusić na głupich przestrzegania przepisów. Mądrym przepisy wystarczają, bo je rozumieją.

Pokaż wszystkie opinie (13)