Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
4 lipca 2018

Zdemontują bilbord antyaborcyjny?

Zdemontują bilbord antyaborcyjny?
fot. mh /jastrzebieonline.pl

Bilbord antyaborcyjny z drastycznymi zdjęciami szczątków ludzkich zwrócił uwagę mieszkańców Jastrzębia. Sprawa trafiła na Policję. Co dzieje się w tej sprawie?

Bilbord antyaborcyjny z ulicy Rybnickiej wywołał niemałe poruszenie wśród mieszkańców. Jedni domagają się jak najszybszego demontażu plakatu, drudzy bronią go i uważają, że cechuje go przesłanie propagujące życie. Sprawa trafiła na Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Jedna z oburzonych jastrzębianek zwróciła się o usunięcie banera motywując to jego szokującą wymową, która szczególnie negatywnie działa na małe dzieci.

Co na Komenda Miejska Policji? Jakie działania podjęli mundurowi?

- Potwierdzam, że zgłoszenie w sprawie bilbordu o treści antyaborcyjnej wpłynęło do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Obecnie policjanci są w trakcie czynności sprawdzających. Następnie podejmą decyzję czy wszcząć dochodzenie w tej sprawie czy też ją umorzyć - wyjaśnia mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy KMP w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

"To jest drastyczne - Zakrwawione szczątki ludzkie" "To jest drastyczne - Zakrwawione szczątki ludzkie"

Jastrzębianki i jastrzębianie dołączyli do czarnego protestu Jastrzębianki i jastrzębianie dołączyli do czarnego protestu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Piotr05.07.2018 11:28

Smolka A twój brat lub syn kuzyn nie zabił na przyjaźni DJ ??
Jastrzębie zrobiło się Policyjne wstyd

Do Wasabi z 10:2305.07.2018 9:49

Ja też składam skargę na łamanie prawa w naszym mieście. Prawnik (?) Łukasz Kasza nie zna prawa lub je świadomie łamie rozwieszając reklamę wyborczą siebie. Niektóre zostały zdjęte a niektóre się podarły. Nie dość, że je powiesił w czasie w których nie mogą być wystawione na widok publiczny to jeszcze nas oszukał umieszczając je na ternie kościoła na ul. Pszczyńskiej i na budynku prywatnej firmy na ul. Cieszyńskiej. W ten sposób uniknął opłat do naszej wspólnej miejskiej kasy. On, przewodniczący Rady Miasta. Żałosna postać, jak ci którzy lubują się krwawych szczątkach.

Do Smolka05.07.2018 9:42

Nie tylko mandat. Ci, którzy go umieścili powinni stanąć przed sądem za reklamowanie okrucieństwa i poddaniu badaniu w psychiatryku. Normalny umysłowo człowiek nie pokazuje takich obrazów. Za tym stoi bestialski nadal kościół katolicki. To oni namawiają to takich pokazów choć nie mają do tego żadnego prawa. Chodzenie do kościoła rzymsko-katolickiego to oddalanie się od Boga.
Jastrzębska policja słynie z łagodności. Wiele występków nie karze, choć mieli by podstawy do karania mandatem. Ale wśród nich zdarzają się wyjątki. Zwłaszcza wśród policjantek. One powinny sprzątać budynki policji a nie decydować o karze.

Byk05.07.2018 9:15

To niech zobaczą te kobiety, jak zabijaja swoje dzieci w łonie, jak to wygląda. A nie mówią,ze to ich sprawa. Teraz to co gorsza sie,aby drastycznych obrazów dziei nie widziały. To,ze zabijaja swoje dzieci w łonie to mozna? A co to za róznica sie między tym zyjącym a tym w łonie? Tylko taka,że to juz widać a tamto jest w łonie matki.

Piotr05.07.2018 9:10

Oko proroka wasabi bardzo dobrze napisał. Jak wygra Kasza to nim będzie kierować Matusiak. Tak jak Duda kieruje kurdupel Kaczyński i Kot.

Smolka04.07.2018 14:15

Proponuje mandat czyli tym czym slynie jastrzebska policja

Oko proroka04.07.2018 12:47

Wasabi je..bij się w czoło ale mocno

Pokaż wszystkie opinie (18)