Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
4 lipca 2018

Zderzenie samochodów. Ranny przewieziony do szpitala

Zderzenie samochodów. Ranny przewieziony do szpitala
fot. KMP Jastrzębie

We wtorek doszło do zderzenia samochodów osobowych. Jedna ranna osoba została przewieziona do szpitala. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe. 

Wypadek miał miejsce wczoraj około godziny 18:00. Doszło do zderzenia samochodów marki BMW 320d i Peugeot Boxer. W pojazdach znajdowali się tylko kierowcy.

- Poszkodowany został kierowca BMW. Zespół ratownictwa medycznego, obecny na miejscu przed przybyciem zastępów straży, udzielił pierwszej pomocy poszkodowanemu, którego następnie zabrał do szpitala. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu plam olejowych z jezdni - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
do Wasabi05.07.2018 9:09

Dołączasz do klubu przygłupów. To grupa bezmyślnych, niewiele wiedzących ludzików, którzy myślą o sobie "wspaniały" czym rozbawiają mieszkańców.
Myślący "inaczej" to zmora wszystkich miast. Ale tacy też muszą żyć, żeby rozbawiać ludzi.

Gość04.07.2018 16:41

Widząc komentarz powyżej z samego zdjęcia wynika że jest to max 7letnie auto takich ludzi jak Twoja osoba
Myśląca takimi kategoriiami powinno się izolować od kontaktu z światem zostań ród blokiem z babciami 70+ i tam praw swoje mądrości żałosna osoba z Ciebie.

Wasabi04.07.2018 10:27

Na pewno 30 letnie BMW sprowadzone ze szrotu z Niemiec, które tam zostało wyrejestrowane i skierowane na złomowisko. Wiek kierowcy w granicach 20 paru lat z telefonem komórkowym przy uchu lub piszącym smsy...a może i browarek przy kierownicy?