Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
5 lipca 2018

Zderzenie autobusu z samochodem

Zderzenie autobusu z samochodem
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Chociaż warunki drogowe w naszym mieście są dobre, to nie brakuje na nich niebezpiecznych zdarzeń. W Szerokiej doszło do zderzenia autobusu i samochodu osobowego.

W środę Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała w godzinach popołudniowych zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem autobusu i samochodu.

- Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że kierowca samochodu osobowego nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierowcy autobusu miejskiego, co doprowadziło do zderzenia. Sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym - informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!