Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
5 lipca 2018

Zderzenie autobusu z samochodem

Zderzenie autobusu z samochodem
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Chociaż warunki drogowe w naszym mieście są dobre, to nie brakuje na nich niebezpiecznych zdarzeń. W Szerokiej doszło do zderzenia autobusu i samochodu osobowego.

W środę Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała w godzinach popołudniowych zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem autobusu i samochodu.

- Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że kierowca samochodu osobowego nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierowcy autobusu miejskiego, co doprowadziło do zderzenia. Sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym - informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!