Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
5 lipca 2018

Zaszalej na skate parku w wakacje

Zaszalej na skate parku w wakacje
fot. pixabay

Rolki, deska, hulajnoga - można szaleć na nich na skate parku, ale najlepiej pod okiem instruktorów. Taka okazja nadarza się w każdy wakacyjny czwartek. 

W każdy wakacyjny czwartek na skate parku na wszystkich chętnych, którzy chcą pośmigać na rolkach, hulajnodze, czy desce czeka instruktor. Pod jego okiem możecie nauczyć się niesamowitych trików, udoskonalić swoją jazdę. Po prostu dowiedzieć się czegoś więcej - podnieść swoje umiejętności.

Początek warsztatów o godzinie 16:00. Będzie też możliwość wypożyczenia sprzętu. Na bezpłatne zajęcia zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zajęcia odbywają się przez całe wakacje w czwartki, w godzinach 16:00-19:00. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski skatepark bohaterem Skate Story  [video] Jastrzębski skatepark bohaterem Skate Story [video]

Dziś dzień twórców i propagatorów kultury Dziś dzień twórców i propagatorów kultury

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Wakeyeah09.07.2018 9:15

Skatepark w Żorach jest znacznie lepszy. Dlaczego nie można porządnie zmodernizować naszego? Taka infrastruktura powinna być miejscem ciekawych imprez i wydarzeń. Jak nie chcecie dzieciakom budować miejsc do aktywnego spędzania wolnego czasu, to się później nie czepiajcie, że dopalacze wygrywają...

Skate park to ...06.07.2018 20:35

Minęły już jego dobre dni. Teraz jeździ tam dzieciarnia na hulajnogach. Czasami pojawi się ktoś na rowerze. Wrotkarze jeżdżą do Żor. Tam jest znacznie lepszy skate park. Na deskorolkach jeździ przedszkole.
Czy nie można powiększyć i przebudować naszego skate parku w Jastrzębiu. Płyty drewniane, którymi jest pokryte najazdy wciąż trzeba wymieniać. Czy nie lepiej pieniądze wydawane na coraz częstsze naprawy przeznaczyć na mocniejszą i większą konstrukcję?

Mieszkaniec Turystycznej06.07.2018 10:44

Pomysł bardzo dobry. W tamtym roku takie spotkania z instruktorem cieszyły się sporym powodzeniem. Część dzieci nauczyła się szybko poprawnie jeździć z figarami. Byle nie za głośno grała "muzyka".