Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
5 lipca 2018

Uwaga! Ulica Harcerska będzie zamknięta

Uwaga! Ulica Harcerska będzie zamknięta
fot. UM Jastrzębie

W związku z remontem ulicy Harcerskiej zostanie ona wyłączona z ruchu. Dla kierowców przygotowano objazdy. Obiekty handlowe będą miały zapewniony dojazd. 

Na ulicy Harcerskiej zostanie wyremontowana nawierzchnia. Kierowcy muszą liczyć się z niedogodnościami. Prace będą trwały w dniach 11-27 lipca.

 - Dla ruchu będzie zamknięty odcinek 40,0 m ul. Harcerskiej, od skrzyżowania z ul. Arki Bożka w kierunku wjazdu do obiektu handlowego Kaufland. Objazdy będę poprowadzone: ul. Arki Bożka - Al. Piłsudskiego oraz ul. Arki Bożka - ul. Wrzosową - ul. Zieloną. Do wszystkich obiektów usługowych zlokalizowanych w Pasażu 24h będzie zapewniony dojazd przez parking - informuje jastrzębski magistrat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza miejski plan naprawy wiaduktów Rusza miejski plan naprawy wiaduktów

Rusza remont wiaduktu. Objazdy Rusza remont wiaduktu. Objazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Gość09.07.2018 11:43

Jak się pętlę indukcyjną wymienia to się robi rzaz szerokości 3cm i są do tego specjalne maszyny. Ale magistrat to zlecił kolegą po znajomości a ci tylko mają młoty udarowe do takich rowków.

Kiedy w końcu powstanie rynek i publiczne egzekucje tych podejmujących złe decyzje za nasze pieniądze?

mobil08.07.2018 19:25

A co oni tam chcą remontować pod tym kauflandem przecież asfalt dobry ?

Marek K.08.07.2018 17:07

Przecież na w/w odcinku nawierzchnia jest w idealnym stanie. O co chodzi???

Gość08.07.2018 16:38

Szkoda ze artykuł nie opisuje tego co tam oprócz asfaltu będzie robione. Wymiana pętli indukcyjne. Nie jest to proste

do :( 08.07.2018 15:22

Absolutna racja. Organizacja pracy jak za socjalizmu. A przecież wiadomo, że czym dłużej trwa remont tym koszt jest większy. Czy urzędnicy nie zdają sobie z tego sprawy? Czy lekką ręką wydają nasze pieniądze. A może maj coś z tego?! Bo jak to rozumieć. Urzędnicy przygotowujący remont muszą napisać specyfikację prac. Powinni w niej ująć terminy od - do. Widać, że się na tym nie znają. Czy naczelnik wydziału UM, mógłby się jasno wypowiedzieć choćby tu, na tym portalu, oraz jasnet. Urzędnicy pracują dla nas. Jeśli tego nie robią, to powinni być zwolnieni z pracy.

p.s.08.07.2018 15:09

A co ona winna, że ją chcą zamknąć?
Czy dojazd do parkingu przed Gwarkiem będzie możliwy?
Czy parking na Harcerskiej 14, przed bankiem, doczeka się miejsc dla niepełnosprawnych. Ten parking należy do miasta a nie do banku. Tuż pod oknami SM. Czy znów, najciemniej pod latarnią ?

Radio Teheran06.07.2018 15:24

Wychodzi, ze beda remontowac 235cm ul. Harcerskiej dziennie

Pokaż wszystkie opinie (17)