Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°20°
6 lipca 2018

57-latek z Jastrzębia skoczył z 80-metrowego budynku

57-latek z Jastrzębia skoczył z 80-metrowego budynku
fot. ze zbiorów A.Karplewicza

Jastrzębianie to ludzie z pasją. Podejmują przeróżne, czasami ekstremalne wyzwania. Andrzej Karplewicz skoczył z 80-metrowego budynku. W ten sposób zrealizował jedno ze swoich marzeń. 

57-letni mieszkaniec Jastrzębia Andrzej Karplewicz jest znany z tego, że kocha sportowy tryb życia. Nie, boi się wejść do lodowatej wody, kiedy temperatura powietrza wynosi  - 20  stopni C. Jest morsem, jeździ na rowerze, biega - jest członkiem "Galopujących Ślimaków". Aktywny tryb życia to jego pasja i przepis na zdrowie.  Przyjaciele myśleli, że pan Andrzej już niczym ich nie zadziwi a jednak…

W czwartek Andrzej Karplewicz wykonał skok z 80-metrowego gmachu Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego. Śmiałkowie wchodzą na specjalną platformę umieszczoną na wysokości 28 (!) piętra.

- Zrobiłem to! Skoczyłem z 80 metrów z dachu uczelni w Sosnowcu. Mega przeżycie. Polecam każdemu! - dzieli się wrażeniami Andrzej Karplewicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza budowa wybiegu dla psów Rusza budowa wybiegu dla psów

Kibice (i nie tylko) nie zawiedli. Pobiegli dla Dawida Kibice (i nie tylko) nie zawiedli. Pobiegli dla Dawida

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Gość09.07.2018 11:36

Do Do Gośc
Dziś o 7:22


Czy wiesz że wpatrywanie się tylko i wyłącznie w wyświetlacz ciekłokrystaliczny też jest pewnego rodzaju igraniem ze zdrowiem?
Siedź w domu i uważaj żeby halogenek ci na głowę nie spadł bo to też zagrożenie.

Do Gośc09.07.2018 7:22

Byc może jest to jakaś pasja,tylko po co narażac swoje zdrowie? Ten człowiek nie jest już młodzieńcem o zdrowych kościach.Przy takich skokach są duże przeciążenia które z pewnością mają jakiś wpływ na nasz organizm.Gdyby coś sie stało to pretensje byłyby do wszystkich tylko nie do tego śmiałka.Każdy robi co chce tylko po co ryzykowac.

Gość08.07.2018 12:19

@ zeby

Gratulacje dla tego Pana. To jest typ człowieka co coś w życiu robi. A nie tylko gały w kompa albo za płot sąsiadowi co on może robić i po co.

zeby07.07.2018 11:41

Co w ten niby hobbysta tym niby wyczynem osiagnał? Czy ten gośc niema rodziny z którą mógłbyy spedzic wolny czas,a może ma jakieś kompleksy i chce sobie udowodnic jaki jest bochaterski.

Gość06.07.2018 20:12

GRATULACJE.

Dla jednych pasja to skok dla innych znaczki. Ale jest kilku mądrych inaczej co ich pasją jest siedzenie przed komputerem od rana do wieczora. Pod rożnymi pseudonimami artystycznymi i wiecznie narzekanie na wszystko i wszystkich. No ale jak oni twierdzą to tez pasja - w sumie jakaś tam jest.

sąsiad06.07.2018 18:37

mój sąsiad usiadł na jeża hehehehh

mieszkaniec06.07.2018 17:33

Grażynko weź się lepiej za mycie garów

Pokaż wszystkie opinie (26)