Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 lipca 2018

57-latek z Jastrzębia skoczył z 80-metrowego budynku

57-latek z Jastrzębia skoczył z 80-metrowego budynku
fot. ze zbiorów A.Karplewicza

Jastrzębianie to ludzie z pasją. Podejmują przeróżne, czasami ekstremalne wyzwania. Andrzej Karplewicz skoczył z 80-metrowego budynku. W ten sposób zrealizował jedno ze swoich marzeń. 

57-letni mieszkaniec Jastrzębia Andrzej Karplewicz jest znany z tego, że kocha sportowy tryb życia. Nie, boi się wejść do lodowatej wody, kiedy temperatura powietrza wynosi  - 20  stopni C. Jest morsem, jeździ na rowerze, biega - jest członkiem "Galopujących Ślimaków". Aktywny tryb życia to jego pasja i przepis na zdrowie.  Przyjaciele myśleli, że pan Andrzej już niczym ich nie zadziwi a jednak…

W czwartek Andrzej Karplewicz wykonał skok z 80-metrowego gmachu Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego. Śmiałkowie wchodzą na specjalną platformę umieszczoną na wysokości 28 (!) piętra.

- Zrobiłem to! Skoczyłem z 80 metrów z dachu uczelni w Sosnowcu. Mega przeżycie. Polecam każdemu! - dzieli się wrażeniami Andrzej Karplewicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Gość09.07.2018 11:36

Do Do Gośc
Dziś o 7:22


Czy wiesz że wpatrywanie się tylko i wyłącznie w wyświetlacz ciekłokrystaliczny też jest pewnego rodzaju igraniem ze zdrowiem?
Siedź w domu i uważaj żeby halogenek ci na głowę nie spadł bo to też zagrożenie.

Do Gośc09.07.2018 7:22

Byc może jest to jakaś pasja,tylko po co narażac swoje zdrowie? Ten człowiek nie jest już młodzieńcem o zdrowych kościach.Przy takich skokach są duże przeciążenia które z pewnością mają jakiś wpływ na nasz organizm.Gdyby coś sie stało to pretensje byłyby do wszystkich tylko nie do tego śmiałka.Każdy robi co chce tylko po co ryzykowac.

Gość08.07.2018 12:19

@ zeby

Gratulacje dla tego Pana. To jest typ człowieka co coś w życiu robi. A nie tylko gały w kompa albo za płot sąsiadowi co on może robić i po co.

zeby07.07.2018 11:41

Co w ten niby hobbysta tym niby wyczynem osiagnał? Czy ten gośc niema rodziny z którą mógłbyy spedzic wolny czas,a może ma jakieś kompleksy i chce sobie udowodnic jaki jest bochaterski.

Gość06.07.2018 20:12

GRATULACJE.

Dla jednych pasja to skok dla innych znaczki. Ale jest kilku mądrych inaczej co ich pasją jest siedzenie przed komputerem od rana do wieczora. Pod rożnymi pseudonimami artystycznymi i wiecznie narzekanie na wszystko i wszystkich. No ale jak oni twierdzą to tez pasja - w sumie jakaś tam jest.

sąsiad06.07.2018 18:37

mój sąsiad usiadł na jeża hehehehh

mieszkaniec06.07.2018 17:33

Grażynko weź się lepiej za mycie garów

Pokaż wszystkie opinie (26)