Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
EkoOkna
9 lipca 2018

"Kibole" namierzeni przez Policję. Staną przed sądem

"Kibole" namierzeni przez Policję. Staną przed sądem
fot. KMP Jastrzębie

Przed sądem stanie trzech pseudokibiców, którzy w trakcie meczu GKS Jastrzębie - ROW Rybnik zniszczyli krzesełka stadionowe. Teraz mają zakaz przebywania na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu.

Jastrzębscy policjanci udowodnili, że nie będą tolerować lekceważącego stosunku do powszechnie obowiązującego prawa i wszelkie przejawy „stadionowego chuligaństwa” będą stanowczo zwalczane tak, jak te,które miały miejsce podczas meczu GKS 1962 Jastrzębie - ROW Rybnik. 

- W wyniku podjętych czynności, kryminalni zatrzymali trzech pseudokibiców. Są to dwaj mieszkańcy Rybnika w wieku 23 lat oraz 36-letni mieszkaniec Czerwionki-Leszczyn. Zatrzymani usłyszeli już prokuratorskie zarzuty i zastosowano wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego i zakazu przebywania na terenie stadionu Miejskiego w Jastrzębiu-Zdroju podczas imprez masowych meczów piłki nożnej - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci gotowi na "kiboli" Policjanci gotowi na "kiboli"

Kibice GKS 1962 zapłacą karę Kibice GKS 1962 zapłacą karę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Arek10.07.2018 8:17

Zakaz przebywania na nie swoim stadionie...co to za kara?

mieszkaniec10.07.2018 0:16

Ale odnotowali sukces 3 kiboli . Świetny wynik, raz jeszcze gratulacj

Jola lojalna09.07.2018 17:58

Sukces na skale swiatowa. 9 miesięcy po meczu złapali 3 bandziorow a było ich 500.normalnie SZACUN dla operacyjnych !!!!!!

Smolka09.07.2018 14:54

Jaki jest koszt operacyjny policji ? Przypuszczam ze okolo 100 - 200 tys zl.

Janusz Tracz09.07.2018 13:04

a gdzie kara pieniezna min 10tys na glowe???

UWAGA Ważne09.07.2018 12:57

UWAGA Na otwarte drzwi do bloków! Ostatnio, mieszkańcom znikają rzeczy. W Jastrzębiu grasują w blokach złodzieje. Sprawdzają delikatnie, czy drzwi do mieszkania są otwarte. Jeśli są, wchodzą i zabierają co im wpadnie w ręce. Często łupem są portfele, klucze, ubrania a nawet drobiazgi. Okradzeni nie wiedzą gdzie zostali okradzeni. Sądzą, że to czego nie mogą znaleźć, zgubili. Gdy złodziej zostanie dostrzeżony, udaje, że pomylił mieszkania, bloki bo się zgubił, lub jest pijany, itp. Ci którzy celowo pozostawiają otwarte drzwi na klatkę schodową są podejrzewani o współpracę ze złodziejami. Nie biorą udziału w samym złodziejstwie. Tylko otwierają drzwi blokując kamieniem lub nogą, którą spółdzielnia lub sami mieszkańcy przykręcają do drzwi.

z09.07.2018 11:55

przymusowe leczenie w szpitalu psychiatrycznym na minimum rok.

Pokaż wszystkie opinie (12)