Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
9 lipca 2018

W niedzielę palił się samochód osobowy

W niedzielę palił się samochód osobowy
fot. PSP Jastrzębie

Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

To już kolejna interwencja Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju, kiedy pali się samochód osobowy. .Zgłoszenie o tym zdarzeniu wpłynęło ok. godz. 18-19 w niedzielę. Na miejsce, czyli ulicę Witczaka, w dzielnicy Zdrój udał się zastęp strażacki. Strażacy szybko poradzili sobie z pożarem samochodu marki Ford Focus. Nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
UWAGA Ważne09.07.2018 12:58

UWAGA Na otwarte drzwi do bloków! Ostatnio, mieszkańcom znikają rzeczy. W Jastrzębiu grasują w blokach złodzieje. Sprawdzają delikatnie, czy drzwi do mieszkania są otwarte. Jeśli są, wchodzą i zabierają co im wpadnie w ręce. Często łupem są portfele, klucze, ubrania a nawet drobiazgi. Okradzeni nie wiedzą gdzie zostali okradzeni. Sądzą, że to czego nie mogą znaleźć, zgubili. Gdy złodziej zostanie dostrzeżony, udaje, że pomylił mieszkania, bloki bo się zgubił, lub jest pijany, itp. Ci którzy celowo pozostawiają otwarte drzwi na klatkę schodową są podejrzewani o współpracę ze złodziejami. Nie biorą udziału w samym złodziejstwie. Tylko otwierają drzwi blokując kamieniem lub nogą, którą spółdzielnia lub sami mieszkańcy przykręcają do drzwi.

Radio Teheran09.07.2018 12:05

Dziecko + zapalki = pozar,
pozar - zapalki = dziecko.

Gość09.07.2018 11:26

Łobuz+internet=głupie wpisy

Łobuz09.07.2018 10:01

Upał+LPG=FIRE!

.......09.07.2018 8:43

Miasto płonie