Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
10 lipca 2018

Chciał ją pobić. W końcu zagroził samobójstwem

Chciał ją pobić. W końcu zagroził samobójstwem
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Najpierw groził kobiecie, a potem powiedział, że popełni samobójstwo. Na ulicę Łowicką przybyły służby mundurowe oraz pomoc medyczna.

W niedzielę ok. godziny 11:46 do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju zgłosiła się kobieta zgłaszając, że partner groził jej pobiciem.

- W trakcie składania zawiadomienia jastrzębianka otrzymała telefon od swojego partnera, który oświadczył, że chce popełnić samobójstwo. Na miejsce do mieszkania przy ul. Łowickiej natychmiast udał się policyjny patrol oraz zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna nie otwierał drzwi i wezwano straż pożarną, która siłowo weszła do mieszkania. Jastrzębianinowi nic się nie stało - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Wiadomo, że sprawca całego zamieszania miał już wcześniej problemy natury psychicznej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

12 i 13-latkowie  napadli i pobili chłopaka 12 i 13-latkowie napadli i pobili chłopaka

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Andrzej10.07.2018 17:17

Do 8:33 100% racji masz

do mieszkaniec10.07.2018 8:33

Jesteś tego dowodem.

mieszkaniec10.07.2018 8:00

Miasto zgłupiało