Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
TEB
10 lipca 2018

Jarosław Skrobacz podpisał kontrakt z GKS 1962

Jarosław Skrobacz podpisał kontrakt z GKS 1962
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jarosław Skrobacz jest trenerem GKS-u od 4 maja 2016 roku. Przejął drużynę w trudnym okresie w momencie walki o utrzymanie w III lidze. Teraz GieKsa debiutuje w I lidze.

Efekt został osiągnięty dzięki fantastycznej końcówce sezonu, w której zanotowaliśmy pięć zwycięstw i jeden remis. Oprócz tego pod wodzą trenera Skrobacza wygraliśmy Puchar Polski na szczeblu województwa śląskiego, dzięki czemu w kolejnym sezonie rywalizowaliśmy na szczeblu centralnym, dochodząc do ćwierćfinału.

Kolejne dwa lata również były pełne sukcesów. Sezon 2016/2017 zakończył się awansem do II ligi, w której okazaliśmy się najlepszym zespołem, uzyskując z pierwszego miejsca awans na zaplecze ekstraklasy.

Jarosław Skrobacz związał się z GKS-em 1962 Jastrzębie umową obowiązującą do 30 czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie pomaga walczyć z wirusem GKS Jastrzębie pomaga walczyć z wirusem

Zwycięstwo GKSu z Radomiem. Zwrot akcji w drugiej połowie Zwycięstwo GKSu z Radomiem. Zwrot akcji w drugiej połowie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Daroo05.08.2018 13:12

No właśnie dobrzy zawodnicy odeszli a reszta sobie nie radzi panie trenerze trzeba działać i to szybko i pan prezes GKSu też powinien się tym zająć bo po 3 kolejce jesteśmy najgorszym zespołem a ostatni mecz pokazał klęskę zespołu dno i wodorosty czas na poważne zmiany i transfery dobrych graczy albo czeka nas powrót do 2 ligi albo i niżej

Ciekawsk12.07.2018 18:55

Właśnie. Co dalej skoro piłkarze podstawowego składu odchodzą? Planowane są dalsze wzmocnienia? Mam nadzieję, że będziemy mieli skład na godne reprezentowanie nas w I lidze bo tego bardzo brakowało w Jastrzębiu. Mamy siatkówkę, hokej i teraz przyszedł czas na piłkę nożną.

Gość11.07.2018 15:20

Co z tego jak gwiazdy które doprowadziły do tego sukcesu odeszły.