Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
EkoOkna
11 lipca 2018

Jest praca w spółce górniczej

Jest praca w spółce górniczej
fot. JZR

Górnictwo i szeroko rozumiana branża okołogórnicza cierpi na brak pracowników. Teraz pojawiła się możliwość zatrudnienia w jednej z firm należących do Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Jastrzębskie Zakłady Remontowe poszukują pracowników, zatrudnią spawaczy, ślusarzy, pracowników obróbki skrawania. Pracownicy mogą liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych świadczeń. Zapewniona jest również możliwość podnoszenia kwalifikacji. Chętni mogą uzyskać więcej informacji lub złożyć dokumenty w dziale personalnym spółki.

JZR obecnie zatrudniają ponad 400 pracowników, głównie wysoko wyspecjalizowanych spawaczy, ślusarzy i pracowników obróbki skrawaniem. Posiada nowoczesny park maszynowy, m.in. zrobotyzowane stanowisko spawalnicze, przecinarki gazowo-plazmowe, centra wytaczarskie, obrabiarki sterowane numerycznie.  JZR są częścią grupy kapitałowej JSW i wykonują usługi przede wszystkim dla kopalń tej spółki. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Praca od zaraz za 4 tys. zł Praca od zaraz za 4 tys. zł

Jest praca! Tylko wybierać Jest praca! Tylko wybierać

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
zołza z zofiówki13.07.2018 0:14

Do Ginekolog; Nie obrażaj ludzi po ZSZ,Niestety kulturę wynosi się z domu,poniewierając innymi dajesz przykład własnego jestestwa - faktycznie dziurę widzisz

Gustlik12.07.2018 19:40

Oko nieprawda niektórzy nawet do łopaty się nie nadają.

oko12.07.2018 17:31

"Jastrzębskie Zakłady Remontowe poszukują pracowników, zatrudnią spawaczy, ślusarzy, pracowników obróbki skrawania."

czytaj co napisali !!!
ryli nie potrzeba, bo do łopaty każ den sie nadaje,
Fachu trzeba sie nauczyc i miec jeszcze te zdolnosci

Ginekolog12.07.2018 13:04

Janusz Tracz ty też jesteś jak to nazywasz Polaczkiem tak naprawdę srasz na forach na samego siebie jak sądzę po twoich wpisach nie jesteś zbytnio wykształcony góra ZSZ.

Ginekolog12.07.2018 13:01

A ja mam dwóch kolegów którzy pracują od dobrych kilku lat i chwalą sobie płace i atmosferę w pracy jeden jest spawaczem drugi ślusarzem i obydwaj twierdzą że jzr to bardzo solidna i przyszłościowa firma.

Janusz Tracz do podpis11.07.2018 17:41

zawistny polaczek zawsze jest tylko mocny w mordzie hehe

Gość11.07.2018 16:48

Do oko

Chorobcia teraz się połapałem że mnie pracodawca wykorzystuje. Bo robię w JZR i pracuje pod ziemią.

Oko znowu ci tata głupot naopowiadał a ty powtarzasz dalej.

Pokaż wszystkie opinie (16)