Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
11 lipca 2018

Jastrzębianin wyróżniony za recenzję teatralną

Jastrzębianin wyróżniony za recenzję teatralną
fot. pixabay

Andrzej Ślakowski, nauczyciel języka polskiego w jastrzębskich szkołach, już po raz kolejny został wyróżniony w Konkursie na Recenzję Teatralną.

Jak co roku, na Zamku Sułkowskich w Bielsku-Białej odbył się XXVI finał Konkursu na Recenzję Teatralną organizowanego przez Wydział Kultury Urzędu Miasta w Bielsku. Na konkurs wysyła się recenzje dowolnie obejrzanego spektaklu w teatrze w Polsce i poddaje pod osąd profesjonalnego jury.

W tym roku członkinie gremium jurorskiego: Małgorzata Słonka, Ewa Tomaszewska i Renata Morawska, po raz kolejny dostrzegły mieszkańca naszego miasta, nauczyciela języka polskiego w SP 12, Andrzeja Ślakowskiego.  W kategorii osób powyżej 20. lat uznanie w oczach  pań sędzin znalazła jego recenzja ze spektaklu Teatru Śląskiego w Katowicach. 

Jest to piąty (od 2011 roku) sukces jastrzębianina w tych prestiżowych zmaganiach. Na wiosnę bieżącego roku ukazał się zbiór wyróżnianych w Bielsku recenzji A. Ślakowskiego oraz innych jego prac publicystycznych.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy mechatronicy w ścisłym finale  Jastrzębscy mechatronicy w ścisłym finale

Zmiany na stanowiskach dyrektorów Zmiany na stanowiskach dyrektorów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
JAN12.07.2018 18:28

Szczerze gratuluję. To miło dowiedzieć się, że osobę , którą znam docenia się poza naszym miastem. Pozdrawiam , Panie Andrzeju

Gość11.07.2018 23:13

Brawo. Tym bardziej, że uczestnicy tylko z Bielska i okolic. Dobrze, że też ktoś z Jastrzębia.

Prawdomowny11.07.2018 13:27

Gratulacje. Zanikająca sztuka.