Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°17°
11 lipca 2018

Jastrzębianin wyróżniony za recenzję teatralną

Jastrzębianin wyróżniony za recenzję teatralną
fot. pixabay

Andrzej Ślakowski, nauczyciel języka polskiego w jastrzębskich szkołach, już po raz kolejny został wyróżniony w Konkursie na Recenzję Teatralną.

Jak co roku, na Zamku Sułkowskich w Bielsku-Białej odbył się XXVI finał Konkursu na Recenzję Teatralną organizowanego przez Wydział Kultury Urzędu Miasta w Bielsku. Na konkurs wysyła się recenzje dowolnie obejrzanego spektaklu w teatrze w Polsce i poddaje pod osąd profesjonalnego jury.

W tym roku członkinie gremium jurorskiego: Małgorzata Słonka, Ewa Tomaszewska i Renata Morawska, po raz kolejny dostrzegły mieszkańca naszego miasta, nauczyciela języka polskiego w SP 12, Andrzeja Ślakowskiego.  W kategorii osób powyżej 20. lat uznanie w oczach  pań sędzin znalazła jego recenzja ze spektaklu Teatru Śląskiego w Katowicach. 

Jest to piąty (od 2011 roku) sukces jastrzębianina w tych prestiżowych zmaganiach. Na wiosnę bieżącego roku ukazał się zbiór wyróżnianych w Bielsku recenzji A. Ślakowskiego oraz innych jego prac publicystycznych.  

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

W JSW nowy konkurs na prezesa. Wraca Ozon? W JSW nowy konkurs na prezesa. Wraca Ozon?

Wybrano nowy zarząd JSW. Ciągle bez prezesa Wybrano nowy zarząd JSW. Ciągle bez prezesa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
JAN12.07.2018 18:28

Szczerze gratuluję. To miło dowiedzieć się, że osobę , którą znam docenia się poza naszym miastem. Pozdrawiam , Panie Andrzeju

Gość11.07.2018 23:13

Brawo. Tym bardziej, że uczestnicy tylko z Bielska i okolic. Dobrze, że też ktoś z Jastrzębia.

Prawdomowny11.07.2018 13:27

Gratulacje. Zanikająca sztuka.