Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
13 lipca 2018

Delegacja miasta z wizytą w Brukseli

Delegacja miasta z wizytą w Brukseli
fot. UM Jastrzębie

Na temat przyszłości regionów górniczych podczas posiedzenia Komisji Europejskiej w Brukseli, rozmawiała w środę delegacja Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Jastrzębie-Zdrój jest miastem górniczym, jednak musi liczyć się z tym, że transformacja gospodarcza jest nieunikniona i do niej przygotować, postawić również na rozwój innych gałęzi przemysłu.

- Analizujemy dogłębnie doświadczenia gmin, które z tym wyzwaniem się zmierzyły. Cieszy mnie aktualna, bardzo dobra sytuacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej, lecz w perspektywie wieloletniej musimy myśleć o alternatywie dla górnictwa i podjąć realne działania - mówi prezydent Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wiceminister energii pożegna się z resortem? Wiceminister energii pożegna się z resortem?

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Radio Teheran17.07.2018 12:01

@Oko proroka
"Jaki nasz"

Riczard Czarnecki z PiS.

Oko proroka16.07.2018 17:45

Jaki nasz

Radio Teheran16.07.2018 16:03

@Oko proroka

Wasz europosel Riczard (oryginalne imie ma angielskie, ale po polsku napisalem) tez aktywny, nawet kary dyscyplinarnej sie dorobil.

Do Oko 16.07.2018 14:27

No pisaki tez ta lataly z Jaro na czele i innymi dziadami jak głosili wybuch samolocika. Nie pamietasz?

Oko proroka16.07.2018 14:11

Do Brukseli na miejscu już byli Róża pancerna,ikonfident Boni i jeszcze kilku ,prawdziwych Polaków,

do GW i ....15.07.2018 0:12

Pani Hetman jest wiekowa więc wie, że węgiel to też przeżytek!!!! Szkoda, że dostrzegła to dopiero teraz przed wyborami? Ile osób liczyła ta delegacja, kto jechał i na ile????? Ja to uważam za wycieczkę, a nie wyjazd służbowy dla dobra miasta.

gość14.07.2018 7:43

Wyraz współczucia - ma spóźniony zapłon myślenia. O dziwo po 3,5 roku urzędolenia doszła do wniosku, który był oczywisty nawet przed wyborami w 2014 r. i wcześniej!!! Który doradca jej to podpowiedział? No ale nr pesel też robi swoje i to są skutki!!!!

Pokaż wszystkie opinie (21)