Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
16 lipca 2018

Mundurowi wyważyli drzwi, aby ratować niepełnosprawnego

Mundurowi wyważyli drzwi, aby ratować niepełnosprawnego

W niedzielę straż pożarna przyjęła zgłoszenie, że jedno z mieszkań przy ulicy Żeromskiego jest zadymione. W środku miał się znajdować niepełnosprawny poruszający się na wózku inwalidzkim. 

Na miejscu strażacy stwierdzili brak możliwości wejścia przez okno. Dowódca podjął decyzję o wyważeniu drzwi wejściowych. Wezwano patrol Policji. Wewnątrz mieszkania zastano śpiącego mężczyznę. Został on ewakuowany i przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Po przebadaniu nie stwierdzono konieczności hospitalizacji.

- Wewnątrz mieszkania miał przebywać niepełnosprawny syn właściciela. Po zdjęciu garnka z potrawą z kuchenki i zalaniu go wodą strażacy przystąpili do oddymiania i przeszukiwania mieszkania. Ustalono, że syn przebywa u matki właściciela. Następnie strażacy skontrolowali wszystkie mieszkania w klatce, nie stwierdzając zagrożenia - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rodzinny oprawca zatrzymany. Atakował policjantów Rodzinny oprawca zatrzymany. Atakował policjantów

Uciekał przed policją z bronią maszynową [video] Uciekał przed policją z bronią maszynową [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!