Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°19°
16 lipca 2018

Mundurowi wyważyli drzwi, aby ratować niepełnosprawnego

Mundurowi wyważyli drzwi, aby ratować niepełnosprawnego

W niedzielę straż pożarna przyjęła zgłoszenie, że jedno z mieszkań przy ulicy Żeromskiego jest zadymione. W środku miał się znajdować niepełnosprawny poruszający się na wózku inwalidzkim. 

Na miejscu strażacy stwierdzili brak możliwości wejścia przez okno. Dowódca podjął decyzję o wyważeniu drzwi wejściowych. Wezwano patrol Policji. Wewnątrz mieszkania zastano śpiącego mężczyznę. Został on ewakuowany i przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Po przebadaniu nie stwierdzono konieczności hospitalizacji.

- Wewnątrz mieszkania miał przebywać niepełnosprawny syn właściciela. Po zdjęciu garnka z potrawą z kuchenki i zalaniu go wodą strażacy przystąpili do oddymiania i przeszukiwania mieszkania. Ustalono, że syn przebywa u matki właściciela. Następnie strażacy skontrolowali wszystkie mieszkania w klatce, nie stwierdzając zagrożenia - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta ugodziła nożem swojego partnera Kobieta ugodziła nożem swojego partnera

Wypadek na Pszczyńskiej. Sprawca zbiegł Wypadek na Pszczyńskiej. Sprawca zbiegł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!