Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
EkoOkna
18 lipca 2018

Otwarcie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego za kilkanaście dni

Otwarcie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego za kilkanaście dni
fot. UM Jastrzębie

Termin otwarcia Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego zbliża się wielkimi krokami. Już za kilkanaście dni mieszkańcy będą mogli cieszyć się zmodernizowanym terenem rekreacyjnym.

Prezydent miasta Anna Hetman zapewnia, że w sierpniu Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego otworzy swoje podwoje dla mieszkańców. Ostatnie prace na tym obiekcie dobiegają końca. Nic nie wskazuje, aby termin oddania ośrodka do użytku miał ulec przesunięciu. Jastrzębianie mogą przygotować się na festyn z okazji otwarcia OWN. Jego szczegóły są na razie owiane tajemnicą.

Mieszkańcy już w przyszłym miesiącu będą mogli korzystać z tężni solankowej, wodnego placu zabaw, miejsca spotkań - dawnego amfiteatru i estetycznie zagospodarowanych terenów zielonych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Browar opanuje Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego Browar opanuje Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego

Poszukiwani chętni na korty OWN Poszukiwani chętni na korty OWN

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (44)
ewa27.07.2018 15:44

Fantastycznie.

Do Henryka21.07.2018 15:34

A ja myslę że wygra makaron

mieszkaniec21.07.2018 7:26

Kolejne zadanie zaliczone. Nasze miasto rozwija się i pięknieje z dnia na dzień. Widać pomysł na rozwój, aż miło popatrzeć. A narzekacze niepocieszeni, że mamy tak pracowitego prezydenta. Bez porównania z poprzednikami. Brawo Pani Prezydent! Jesteśmy z Pani dumni!

Podpis20.07.2018 12:14

Kiedy bym nie przeczytał komentarzy pod wydarzeniem w naszym mieście, to zawsze ta sama banda od narzekań. Nieważne czy coś zbudowali czy kogoś zabili, ważne że nie wykosili mi trawnika za balkonem. Współczuję wam bo chyba nikt was w życiu zbytnio nie chwalił za osiągnięcia, a może ich nie było wcale? Ale rozliczanie anonimowo i krytyka ludzi to już jakieś osiągnięcie. Jesteście odważni jak pedofile w internecie.

jur20.07.2018 9:46

Stawy na dolnym ...? , to proste !
Przecież nie mamy jeszcze ... kościoła na wodzie ...

Henryk20.07.2018 0:03

Kasza wygra !! Do listopada juz blisko

Jastrzebianin 19.07.2018 23:18

Nareszcie. Wcześniej nic się nie dało zrobić.

Pokaż wszystkie opinie (44)