Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
18 lipca 2018

Wypadek na Rybnickiej. Ranny w szpitalu

Wypadek na Rybnickiej. Ranny w szpitalu
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek na ulicy Rybnickiej. Ranny został 41-letni motorowerzysta, który doznał urazu kolana.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadąca osobówką kobieta wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpiła pierwszeństwa motorowerzyście jadącemu ulicą Rybnicką w kierunku ulicy Pszczyńskiej. 41-letni kierowca jednośladu, aby uniknąć zderzenia zaczął gwałtownie hamować, wywrócił się i doznał urazu nogi. Uczestników wypadku poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Oboje byli trzeźwi - informuje mł.asp Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

33-letniej kierującej osobówką, która w rażący sposób naruszyła przepisy, stróże prawa zatrzymali prawo jazdy.

Policjanci wskazują, że głównymi przyczynami wypadków z udziałem skuterów są niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, a także nieprawidłowy manewr skrętu. Motorowerzysta w zderzeniu z przeszkodą lub samochodem nie ma wielkich szans na uniknięcie odniesienia obrażeń ciała, a nawet utraty życia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

12 i 13-latkowie  napadli i pobili chłopaka 12 i 13-latkowie napadli i pobili chłopaka

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
doświadczony18.07.2018 10:29

To u kobiet normalne zachowanie. One uważają, że zawsze mają pierwszeństwo. Gdyby ktoś prowadził statystykę wypadków spowodowanych przez wyjeżdżających z posesji to na pierwszym miejscu byłyby kobiety. 75% wypadków w takim zdarzeniu powodują kobiety. Dla nich to trudny moment. Żeby jakoś wyjechać, liczą na szczęście.