Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°19°
18 lipca 2018

Wypadek na Rybnickiej. Ranny w szpitalu

Wypadek na Rybnickiej. Ranny w szpitalu
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek na ulicy Rybnickiej. Ranny został 41-letni motorowerzysta, który doznał urazu kolana.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadąca osobówką kobieta wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpiła pierwszeństwa motorowerzyście jadącemu ulicą Rybnicką w kierunku ulicy Pszczyńskiej. 41-letni kierowca jednośladu, aby uniknąć zderzenia zaczął gwałtownie hamować, wywrócił się i doznał urazu nogi. Uczestników wypadku poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Oboje byli trzeźwi - informuje mł.asp Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

33-letniej kierującej osobówką, która w rażący sposób naruszyła przepisy, stróże prawa zatrzymali prawo jazdy.

Policjanci wskazują, że głównymi przyczynami wypadków z udziałem skuterów są niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, a także nieprawidłowy manewr skrętu. Motorowerzysta w zderzeniu z przeszkodą lub samochodem nie ma wielkich szans na uniknięcie odniesienia obrażeń ciała, a nawet utraty życia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta ugodziła nożem swojego partnera Kobieta ugodziła nożem swojego partnera

Wypadek na Pszczyńskiej. Sprawca zbiegł Wypadek na Pszczyńskiej. Sprawca zbiegł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
doświadczony18.07.2018 10:29

To u kobiet normalne zachowanie. One uważają, że zawsze mają pierwszeństwo. Gdyby ktoś prowadził statystykę wypadków spowodowanych przez wyjeżdżających z posesji to na pierwszym miejscu byłyby kobiety. 75% wypadków w takim zdarzeniu powodują kobiety. Dla nich to trudny moment. Żeby jakoś wyjechać, liczą na szczęście.