Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
19 lipca 2018

Najsympatyczniejszy jastrzębski pies to Wiktor

Najsympatyczniejszy jastrzębski pies to Wiktor
fot. UM Jastrzębie

Znamy psa, który zdobył zaszczytne miano najsympatyczniejszego pupila. Jastrzębianie zdecydowali o tym, że będzie to czworonóg rasy husky, który wabi się Wiktor. 

Konkurs na najsympatyczniejszego pupila został przeprowadzony podczas Jastrzębskiego Dnia Zwierzaka, który odbył się w Jarze Południowym w niedzielę, 1 lipca. O tym, kto zdobędzie ten tytuł zdecydowali mieszkańcy podczas głosowania.

- Tak, jak obiecałam rozstrzygam konkurs na najsympatyczniejszego pupila ogłoszony podczas Jastrzębskiego Dnia Zwierzaka. Ależ mnie zaskoczyliście! Oddaliście łącznie 3899 głosów! A ponad 800 z Was zagłosowało na tą piękność, psa rasy husky.  - podsumowała konkurs prezydent Anna Hetman.

Gratulujemy pani Alicji Karbowniczak i jej pieskowi Wiktorowi. Nagroda jaką otrzymali to 55 kg karmy dla pupila na 55-lecie miasta. 

Podczas Jastrzębskiego Dnia Zwierzaka mieszkańcy mogli pochwalić się swoimi pupilami. Mogli skorzystać z fachowych porad jak opiekować się swoimi czworonogami. Podziwiano pokaz psów ratowniczych, policyjnych. Nie zabrakło także okazów reprezentujących drobnych inwentarz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Odbierz psa w sobotę ze schroniska Odbierz psa w sobotę ze schroniska

Uwaga! Piesi pod szczególnym nadzorem Uwaga! Piesi pod szczególnym nadzorem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Robert19.07.2018 20:43

Znalezli 2 metrowego weza w piwnicy na 1 maja. Ale jaja

Zulu Gula19.07.2018 19:17

O co tu chodzi?

do prez....19.07.2018 18:54

Czy czasem to ludzie nie rozstrzygnęli?
A kasa na karmę też od ludzi.

do Rolex19.07.2018 18:15

Po co piszesz o sobie tak źle ?

Rolex 19.07.2018 17:48

Trzeba mieć coś z głową żeby całe lato siedzieć przed komputerem i komentować każdy artykuł na jastrzębskim serwisie internetowym. Ludzi trochę dystansu do siebie i do tego co w internecie napisane. Nawet imię psa powodem do sporu...

Sprzątanie to problem19.07.2018 15:53

Tu wychodzi kultura właścicieli psów. W innym państwach europejskich sprzątanie po swoim pupilu to normalne zachowanie. Ich w zdumienie wprowadzają ślady po psie. Codziennie obserwuję grupki spacerujące ze swoimi psami. Nawet im nie przejdzie przez myśl aby sprzątnąć.
Codzienne spotykam nastoletnią dziewczynę, która ma z sobą torebki i sprząta po swoim pupilu. Nie spada jej "korona" ani nie traci na urodzie. Chyba wręcz przeciwnie. Patrzę na nią z wielką sympatią i podziwem.

Ginter19.07.2018 15:04

Jak widzę te paniusie i hrabiów z bloków jak chodzą z psami które srają gdzie popadnie a ich właściciele idą dalej jak gdyby nic to mnie krew zalewa podatek od psa na osiedlu 1000 złotych za rok a mandat za nieposprzatanie po pupilu drugie 1000 a teraz paniusia czy hrabia papierosek w gębie pies kupa a papieros koło kupy i do domu a sprzątać kto to ma?

Pokaż wszystkie opinie (21)