Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
19 lipca 2018

Dachowanie dla każdego. Prawie jak podczas wypadku

Dachowanie dla każdego. Prawie jak podczas wypadku
fot. Śląska Policja

Można poczuć się jak podczas prawdziwego dachowania. Dreszczyk emocji gwarantowany. Oprócz tego wybuchnie poduszka samochodowa. Wszystko to w niedzielę przed halą widowiskowo-sportową.

W niedzielę przed halą widowiskowo-sportową odbędzie się festyn „Bezpieczne Jastrzębie”. Główny organizator - Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój zadbał o wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i starszych mieszkańców.

Każdy uczestnik wspólnej zabawy będzie mógł doświadczyć na własnej skórze jak działa symulator dachowania, wybuchu poduszki samochodowej, jazdy skuterem, refleksomierz. Na chętnych czeka rowerowy tor przeszkód. Dreszczyk mocnych wrażeń gwarantowany.

Oprócz tego będzie można zobaczyć wystawę zabytkowych motocykli oraz wystawę samochodów rajdowych. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych, takich jak: zamek dmuchany, malowanie twarzy czy skręcanie kolorowych warkoczyków.-

Celem festynu jest zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego - uświadomienie im, z jakimi niebezpieczeństwami mogą spotkać się na drodze. Szczególnie dotyczy to dzieci i młodzieży.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Prawdomowny19.07.2018 10:06

Byłem kilka razy w takim symulatorze i polecam zwłaszcza tym, którzy wątpią w przydatność pasów bezpieczeństwa. Działa na wyobraźnie.

Chętny19.07.2018 9:12

Oby pogoda zechciała w swej łaskawości pokazać się z tej dobrej strony.

Radio Teheran19.07.2018 8:43

U nas gieroje za kierownica nie potzebuja symulatorow.