Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
20 lipca 2018

Lokatorzy zostali w nocy uwięzieni w windzie

  • Lokatorzy zostali w nocy uwięzieni w windzie
  • Lokatorzy zostali w nocy uwięzieni w windzie
Więcej zdjęć:
fot. Kerem Yucel / freeimages.com

W piątek nad ranem dwóch mieszkańców bloku przy ulicy przy ulicy Kaszubskiej zacięło się w windzie.  Pomocy udzielili im strażacy i bezpiecznie wyprowadzili z potrzasku. 

Nie tak wyobrażało sobie podróż windą dwóch mieszkańców Jastrzębia, kiedy nagle utknęli między piętrami, w piątek ok. godz. 00:37. W potrzasku spędzili około jednej godziny.

-  Lokatorzy zostali uwięzieni w windzie pomiędzy piętrami, po dotarciu na miejsce otwarto drzwi windy. Utrzymano kontakt słowny z dwiema osobami w windzie do momentu przyjazdu pogotowia dźwigowego. Obsługa windy bezpiecznie opuściła windę na piętro, na które osoby uwięzione bezpiecznie wyszły o własnych siłach - informuje kpt. Łukasz Cepiel.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dwie osoby uwięzione w windzie Dwie osoby uwięzione w windzie

Odchody zalały szyb windowy Odchody zalały szyb windowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Elektryk do Mieszkaniec24.07.2018 13:44

Tak działa tylko jeszcze trzeba wiedzieć jak to uruchomić że przycisk trzeba przytrzymać kilkanaście sekund. Ludzie nie wiedzą bo się nie interesują.

xxl23.07.2018 13:49

Dziwne ale to lacznosc nie dziala

Mieszkaniec23.07.2018 13:18

Kaszubska to SM Górnicza i to windy firmy Kone gdzie jest łączność z serwisem z kabiny windy, więc po co straż?? Technologia nie zadziałała ?

xxl21.07.2018 12:48

Do dysponent to paint moczu telefony sa ale numeru niema

xxl20.07.2018 22:48

do plecak ty tępy mózgu ty sie dzesz gorolu walnij sie w lep zanim cos napiszesz

Jasiek20.07.2018 15:19

A gdzie jest powiedziane, że ktoś się darł? Fabularyzowanie, zmyślanie zdarzenia aby rozsiewać plotki przystoi tylko starym babom siedzących na przyzbach na wsiach pod miastem.

Plecak20.07.2018 13:35

Sygnalista z boryni tak sie darł że wszystkich obudziła

Pokaż wszystkie opinie (11)