Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
20 lipca 2018

Zderzenie samochodów na Rybnickiej

Zderzenie samochodów na Rybnickiej
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W czwartek około godziny 18:00 na ulicy Rybnickiej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Dwie osoby zostały odwiezione do szpitala.

Wczoraj, około godziny 17:45 Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o wypadku samochodowym, który miał miejsce na skrzyżowaniu ulic Rybnickiej i Gagarina. W wyniku zdarzenia poważnie ucierpiały dwie osoby.

- W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowych marki Volvo i Opel, w których podróżowało łącznie 4 osoby (2 volvo i 2 opel). Po przyjeździe zastępów na miejsce zdarzenia wszystkie osoby były poza pojazdami. Pogotowie w chwili przyjazdu zastępów było na miejscu. Jedna osoba poszkodowana została przetransportowana natychmiast do szpitala. Po pewnym czasie druga osoba potrzebowała pierwszej pomocy i również została odwieziona do lecznicy - relacjonuje kpt. Łuaksz Cepiel, oficer prasowy PSP w Jastrzębiu-Zdroju.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko

Połamane drzewa, uszkodzone przewody elektryczne  Połamane drzewa, uszkodzone przewody elektryczne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
xxl23.07.2018 13:53

Do Natan walnij sie leb

Rylok 23.07.2018 10:23

Natan, też Cię kochamy !!!

Seboc 20.07.2018 23:14

A ta 2 osoba bedzie walczyla o odszkodowanie, o ile cos jej bylo bo wiadomo szpital w takim wypadku to prestiz . Niech nasza policja zajmie sie wyludzeniami z OC bo sami placa pozniej za takich ludzi a nikt nie potrafi udowodnic walka przez duze W. Ich podejscie to : " Jest szkoda jest - to na chxx drazyc temat!? "

cx20.07.2018 13:09

Widziałem ten wypadek.. sami gówniarze!! w dresikach z torbami z siłowni

Radio Teheran20.07.2018 11:34

Trzezwi?

Natan20.07.2018 11:32

Teraz będzie niebezpiecznie na drogach bo rylom z jsw coś płacili i będą za kółkiem myśleli że cały świat należy do nich niestety za dużo oleju w głowie nie mają

Kto zawinił? 20.07.2018 11:28

Proszę o tą informację