Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
23 lipca 2018

Wybuch na "Manhattanie"

Wybuch na "Manhattanie"
fot.Jastrzębie-Zdrój Informacje Drogowe24h

W niedzielę miedzy godziną 17-18 w bloku na ulicy Pszczyńskiej miał miejsce wybuch. Na miejscu pojawiły się służby mundurowe oraz ratownictwo medyczne. 

Wczoraj Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o wybuchu w bloku znajdującym się przy ulicy Pszczyńskiej. Na miejsce przybyły cztery zastępy straży pożarnej, policyjny patrol oraz ratownictwo medyczne. Policja bada wszelkie okoliczności zdarzenia.

- Istniało podejrzenie wybuchu gazu w pomieszczeniu kuchni. Na miejscu okazało się, że doszło do rozerwania małego zbiornika ciśnieniowego przecinanego szlifierką kątową. Prace te spowodowały mechaniczne uszkodzenie zbiornika będącego pod ciśnieniem, którego nagłe rozprężenie spowodowało wyrzut części pojemnika, która wybiła okno - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wydobyto ciała czterech górników. Konieczne badania DNA Wydobyto ciała czterech górników. Konieczne badania DNA

Tragiczna majówka. Pięciu górników zginęło  Tragiczna majówka. Pięciu górników zginęło

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Natka 23.07.2018 16:37

W co "zaopatrzono osobę poszkodowaną "??

Radio Teheran23.07.2018 9:42

Jastrzebski wzorzec budownictwa socjalnego zalicza ostatnio rysy na swoim wizerunku.

komentarzyści!23.07.2018 9:42

Do komentowania wydarzenia zabrali się "fachowcy". Tacy sami jak nasi parlamentarzyści. W bezmyślnych komentarzach, mogą startować w mistrzostwach świata w głupocie.
Bua cha cha

Łobuz23.07.2018 7:52

Jakos jak po butli to malo strat nie widac aby cos sie z blokiem stało jak nieraz widać w tv co butla robi

Smolka23.07.2018 7:22

Przecież tam każdy posiada butlę z gazem A gdy sprawdzają czy ktoś takiej nie posiada to ukrywają je do łóżka, szafy albo w dniu kontroli wynoszą. Butlę tam posiadają kilka lat.

mieszkaniec23.07.2018 7:22

Wybuchowe miasto