Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 lipca 2018

Na Zofiówce znaleziono martwego człowieka

Na Zofiówce znaleziono martwego człowieka
fot. KMP Jastrzębie

Policja odebrała zgłoszenie, że jeden z lokatorów bloku przy ulicy Malchera nie daje oznak życia od trzech dni. Na miejsce wezwano strażaków, którzy dostali się do mieszkania za pomocą drabiny mechanicznej.  

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, około godz. 12:00.  Lokatorzy jednego bloków przy ulicy Malchera powiadomili mundurowych, ponieważ ich sąsiad od trzech dni nie dawał oznak życia. Policjanci wezwali na miejsce strażaków i polecili im dostać się do mieszkania.

- Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wejściu do mieszkania przez uchylone okno (z kosza drabiny mechanicznej). W mieszkaniu zastano ciało 74-letniego mężczyzny (leżące na tapczanie w dużym pokoju). Następnie strażacy otworzyli drzwi wejściowe do mieszkania, umożliwiając wejście policjantom. Strażacy nie podjęli działań z zakresu pomocy przedmedycznej  ze względu na widoczne plamy opadowe - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
sąsiad24.07.2018 6:23

KAZ to dlaczego nie spieszysz z pomocą tylko pleciesz tu swoje duby smalone , nieszczęśliwy z ciebie człowiek nic tu nie pomoże wylewanie twoich frustracji i kompleksów. Umiesz tylko pouczać innych a sam siedzisz z doopą przy monitorze i zbijasz bąki.

zołza z zofiówki23.07.2018 21:37

W pamięci pozostanie nam pan Roman wyprowadzający Maxa na spacer .

KAZ23.07.2018 19:40

@proboszcz. Panie proboszcz. W niedzielę bedziesz swiecił blaszane cacuszka. Jest okazja na zbiórkę nowego auta.

KAZ23.07.2018 19:38

@socjolog? Byłeś katoliku na manchatanie? Tam ludzie potrzebują prawdziwej pomocy.

Lokator23.07.2018 19:09

Pieprzona znieczulica sasiadow.zycze im zeby bylo to samo z nimi gnije jedne

KAZ23.07.2018 18:35

Uderz w stół, nożyczki się odezwą.

Socjolog23.07.2018 16:40

KAZ jakiego jesteś wyznania .... pewnie sam masz trudności z określeniem swojej wiary .Sprawiasz wrażenie bardzo zagubionego człowieka , któremu żle się wiedzie w życiu i obwinia za to wszystkich tylko nie siebie.Obserwuję twoje wpisy od pewnego czasu i dochodzę do wniosku , że pilnie potrzebujesz pomocy. Może sam jesteś zamknięty wśród czterech ścian nie masz przyjaciół znajomych i stąd ta twoja frustracja , napisz o tym , tutaj zawsze ktoś się znajdzie kto może ofiarować Ci pomoc.

Pokaż wszystkie opinie (11)