Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
27 lipca 2018

Trwa budowa bloku przy ulicy Witczaka

Trwa budowa bloku przy ulicy Witczaka
fot. UM Jastrzębie

Trwa budowa bloku TBS Daszek, w którym znajdą się mieszkania pod wynajem.  Lokatorzy wprowadzą się do nich wiosną przyszłego roku.

- Po 8 latach przerwy w naszym mieście znów stoi żuraw wieżowy. A to oznacza, że budowa mieszkań przy ul. Witczaka w Zdroju idzie zgodnie z harmonogramem. W czwartek rano na radzie budowy potwierdził to główny wykonawca. Tak w mieście Jastrzębie-Zdrój budujemy przyjazne przestrzenie - mówi prezydent Anna Hetman.

Blok ma mieć 27 mieszkań, ich powierzchnia waha się od 50 do 80 metrów kwadratowych. Lokatorzy mogą wybierać pomiędzy lokalami posiadającymi 2-4 pokoje. Dziewięć mieszkań to lokale dwupoziomowe, będą się mieścić na ostatnim III piętrze. Lokale zostaną oddane nowym najemcom w stanie „pod klucz”, czyli w pełni gotowe do zamieszkania.

W pokojach na podłogach będą panele, podłogi w przedpokojach, kuchni i łazienkach zostaną wyłożone płytkami ceramicznymi. Ściany pokoi będą pomalowane na biało, kuchnie i łazienki - wykończone płytkami ceramicznymi. Każdy lokal otrzyma niezależne ogrzewanie gazowe, kuchenkę gazową z piekarnikiem oraz tak zwany biały montaż to jest umywalki, wanny lub kabiny prysznicowe, zlewozmywak w kuchni. Co istotne wszystkie kuchnie w bloku są przestrzenne z oknem. Mieszkania wyposażone będą również w kompletną infrastrukturę teletechniczną. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zbudują nowe mieszkania czynszowe? Zbudują nowe mieszkania czynszowe?

W Sejmie o przywróceniu linii kolejowej w Jastrzębiu W Sejmie o przywróceniu linii kolejowej w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Gość27.07.2018 14:03

Radio i GW: 1 blok na 12 (8) lat. - to miejcie pretensje do poprzedniego prezydenta miasta i zarządów TBS.

Radio Teheran27.07.2018 12:22

@GW

1 blok na 12 lat.

GW27.07.2018 11:42

Jeden blok na 8 lat. 27 mieszkań i to jeszcze w systemie TBS.
Zaskakujące tempo rozwoju miasta.

Do kaz27.07.2018 10:58

Kaz widać jaki z ciebie a alfabet nie piszę się sfoim tylko swoim i nie obiekty tylko obiektyw i więcej komentarzy nie udostępniają bo się tylko kompromitujesz

matka27.07.2018 10:35

Dzieje się sporo w naszym mieście i tylko maruda tego nie widzi. Drugą kadencję ma już p. prezydent w kieszeni.

Radio Teheran do Miś27.07.2018 10:14

ja tylko jestem biednym idiota , prosze nie zwracac na mnie uwagi

KAZ27.07.2018 10:10

Tesz mam taki obiektyf w sfoim aparacie zorka 3

Pokaż wszystkie opinie (20)