Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
27 lipca 2018

Na Stadionie Miejskim będzie tor dla rolkarzy

Na Stadionie Miejskim będzie tor dla rolkarzy
fot. pixabay

Z tej informacji ucieszą się rolkarze, szczególnie ci, którzy czekają na tor - płaską, gładką powierzchnię, na której mogliby bezpiecznie pośmigać. Taki tor zostanie zbudowany na Stadionie Miejskim.

Nawierzchnia asfaltowa, która znajduje się wokół boiska na Stadionie Miejskim nie zachwyca. Już niedługo na jej miejscu będzie znajdował się tor dla rolkarzy - gładziutki, bez żadnych nierówności. Jego długość to 400 metrów bieżących.

- Został ogłoszony przetarg na wykonanie tego zadania.  W dniu 14 sierpnia zostaną otwarte oferty potencjalnych wykonawców. Firma, która wykona tor będzie miała 30 dni na zakończenie prac.  Planujemy, że we wrześniu pierwsi rolkarze będą mogli korzystać z nowej nawierzchni - mówi Zofia Florek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

MOiSR planuje w przyszłym roku modernizację jastrzębskiego skateparku, ponieważ urządzenia, które się tam znajdują wymagają modernizacji. Warto dodać, że tego typu obiekt, jaki znajduje się w naszym mieście, był jednym z pierwszych w regionie.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
do Aka 31.07.2018 6:20

No przecież tam tez bedzie można jeżdzić na rolkach. W czym problem? :)

Aka30.07.2018 21:49

Nie lepiej było zrobić nawierzchnię dla rolkarzy na tym szumnie otwieranym po kawałku przez prezydent żelaznym szlaku rowerowym? Jazda w kółko na stadionie będzie równie ciekawa i bezpieczna w tłumie jak na lodowisku...

Gość30.07.2018 17:44

bardzo mega super pomysł - przepięknie

Do kibolek Dziś o 14:1127.07.2018 20:58

Jak na to wpadłeś geniuszu

Hmmm27.07.2018 19:20

Radiowiec--- wtedy by My grali do jednej bramki

Gość27.07.2018 14:50

Dobre i to chodź rolkowa trasa jak na razie po czeskiej stronie nam służy na wale Olzy. Mam nadzieje że będzie to szeroko dostępne ,zazwyczaj stadion zamknięty na cztery spusty

Radio Teheran27.07.2018 14:48

@rr

Ciekawe co bys mowil, jakby miasto zafundowalo mieszkancom boisko z jedna bramka.
Przeciez to zawsze cos.

Pokaż wszystkie opinie (22)