Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
27 lipca 2018

Pijana matka z niemowlakiem w ogródku piwnym

Pijana matka z niemowlakiem w ogródku piwnym
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy stróże prawa interweniowali wobec matki, która piła alkohol w jednym z barów w centrum miasta i sprawowała "opiekę"  nad 10-miesięcznym synem.

W czwartek, około godziny 18.40 policjanci z jastrzębskiej komendy zostali zaalarmowani przez mieszkańca miasta. Zgłoszenie dotyczyło nietrzeźwej matki, która piła alkohol w jednym z lokali w centrum miasta i sprawuje opiekę nad niemowlakiem. Przybyli na miejsce policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego nie zastali kobiety we wskazanym lokalu.

- Podczas patrolowania ulicy Katowickiej i poszukiwania nieodpowiedzialnej matki, do stróżów prawa podeszła inna mieszkanka Jastrzębia, która oświadczyła, że widziała pijaną kobietę z wózkiem zmierzającą w kierunku innego lokalu. Mundurowi zastali jastrzębiankę w ogródku piwnym, pijającą piwo. Mundurowi przebadali 39-latkę na zawartość alkoholu i okazało się, że ma ona w organizmie ponad dwa promile. 10-miesięczny chłopczyk został przekazany pod opiekę babci. Dokumentacja w tej sprawie trafi niebawem do sądu, a policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności sprawy. Jeżeli potwierdzi się, że mieszkanka Jastrzębia naraziła dziecko na niebezpieczeństwo, grozić jej może nawet 5 lat więzienia - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Porzuciła dzieci i uciekała przed policjantami Porzuciła dzieci i uciekała przed policjantami

Premier Morawiecki: "Górnictwo to napęd gospodarki" Premier Morawiecki: "Górnictwo to napęd gospodarki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Mikuś 30.07.2018 19:50

Dlaczego kopiujecie moje komentarze z starszych wpisów żenada w waszym wykonaniu PO

:-))29.07.2018 17:42

Jeżeli chcesz szybko rozwód z żoną,zaproś z małym dzieckiem do baru ,postaw drinka i dwa piwa a następnie zadzwoń po SM lub policję i masz sprawę wygraną! Babina niczemu nie winna ląduje na 5 latek,takie mamy durne prawo!

erwin29.07.2018 17:08

Tak zachowuje się tylko lewaczka i kodziara .

podpis29.07.2018 10:43

do lol. Nie mam dzieci jeśli o to ci chodziło. A żeby zaspokoić twoją ciekawość - na internecie są wypisane terminy wypłacania 500+

Mikuś 28.07.2018 0:29

Może napiszecie artykuł ile takich matek poniosło karę na przykład w tym roku a nie co nim zrobi sąd rzeczywistość was przerasta

lol27.07.2018 19:55

Popis a ty skąd wiesz ?

podpis27.07.2018 18:25

2 dni temu wypłacali 500+ :)

Pokaż wszystkie opinie (18)