Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
27 lipca 2018

10 sierpnia otwarcie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego

10 sierpnia otwarcie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego
fot. UM Jastrzębie

Znamy datę otwarcia zmodernizowanego Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego, to piątek 10 sierpnia. Na imprezę zaproszeni są wszyscy mieszkańcy.

-  Słowa dotrzymałam!  Zapraszam was na otwarcie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego w piątek, 10 sierpnia. Kultowe dla wielu mieszkańców miejsce znowu jest piękne i pełne atrakcji.  Zielone płuca Jastrzębia-Zdroju znów będą miejscem naszych wspólnych spotkań - mówi prezydent Anna Hetman.

Na piątek przygotowano wiele niespodzianek dla mieszkańców, zarówno tych dorosłych jak i całkiem małych. Impreza na OWN rozpocznie się o godzinie 17:00.

Przypomnijmy, że w pierwszy etap modernizacji obejmuje: wodny plac zabaw, park widokowy w miejscu obecnego amfiteatru. Tam, gdzie znajdował się basen jest teren rekreacyjny zielony. Ważnym obiektem na OWN jest tężnia, usytuowana na placu w kształcie ośmiokąta o konstrukcji drewnianej.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
ZGREDZIK31.07.2018 12:39

A będzie kielbasa wyborcza ?

Ewka4530.07.2018 9:08

Cieszę się ze robią tylko jak z dojściem?
Z tego co pamiętam rozjeżdżona dróżka w lesie...czy trzeba brać kalosze?
Ubierze się eleganckie buty na spacer i co dalej?

mieszkanka30.07.2018 7:15

Cieszę się na otwarcie OWN. To miejsce integracji mieszkańców. A malkontenci i maruderzy niech zostaną w domu i piszą negatywne komentarze. My wiemy swoje i liczymy na więcej w drugiej kadencji p.prezydent.

meszkaniec30.07.2018 1:07

Słowa dotrzymałaś w sprawie OWN. A reszta? Mnie bardziej interesuje darmowa komunikacja miejska ale "DLA WSZYSTKICH' a nie wybranych!

Henryk29.07.2018 16:05

8 mln zl to kosztowalo porazka

y29.07.2018 13:49

mi się podobało gdy tam była tylko knajpa i łabędzie, można bylo zjeść coś i posiedzieć nad stawem, i już.

Gość29.07.2018 10:02

Jak napisał przedmówca ,faktycznie, nie ma tam po co iść , ławek do siedzenia jest pełno na mieście.

Pokaż wszystkie opinie (37)