Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
30 lipca 2018

Klasyka na ulicy, czyli koncert przed galerią

Klasyka na ulicy, czyli koncert przed galerią
fot. Adam Łukasik

Upalne, niedzielne popołudnie nie odstraszyło wielbicieli muzyki klasycznej od uczestnictwa w koncercie przed galerią Jastrzębie.

W niedzielę odbył się kolejny koncert z cyklu Fortepian Chopina, czyli koncerty pod chmurką. Tym razem muzyce tego wybitnego kompozytora towarzyszył w tle szum fontanny. Mieszkańcy zasiedli na schodach, prowadzących do galerii oraz specjalnie przygotowanych leżakach. Po raz kolejny okazało się, że w naszym mieście nie brakuje wielbicieli muzyki klasycznej, a ta z powodzeniem wychodzi poza mury sal koncertowych.

- Cieszę się, że miasto wpadło na pomysł takich koncertów. Chwila wytchnienia przyda się każdemu z nas. A piękne utwory Chopina są w ten sposób spopularyzowane wśród mieszkańców. Najbardziej cieszę się, że dzieci mają kontakt z taką muzyką - mówiła jedna z uczestniczek koncertu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

"A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni "A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Napiłbym się30.07.2018 12:52

Gdzie jest ten bat Fox? Jeśli tam hałasują to musi być zamknięty. Ludzie mają prawo do spokoju w swoich mieszkaniach. Jeśli jest za głośno to właściciele powinni płacić odszkodowania mieszkańcom. Nie mandaty.

byłem30.07.2018 9:29

Było pięknie

Emanuel Japaeunuchu30.07.2018 9:28

Najpiękniejsze jest to, że w niedziele nie grają w Patol-barze Fox !!