Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
Queens Chicken
30 lipca 2018

Klasyka na ulicy, czyli koncert przed galerią

Klasyka na ulicy, czyli koncert przed galerią
fot. Adam Łukasik

Upalne, niedzielne popołudnie nie odstraszyło wielbicieli muzyki klasycznej od uczestnictwa w koncercie przed galerią Jastrzębie.

W niedzielę odbył się kolejny koncert z cyklu Fortepian Chopina, czyli koncerty pod chmurką. Tym razem muzyce tego wybitnego kompozytora towarzyszył w tle szum fontanny. Mieszkańcy zasiedli na schodach, prowadzących do galerii oraz specjalnie przygotowanych leżakach. Po raz kolejny okazało się, że w naszym mieście nie brakuje wielbicieli muzyki klasycznej, a ta z powodzeniem wychodzi poza mury sal koncertowych.

- Cieszę się, że miasto wpadło na pomysł takich koncertów. Chwila wytchnienia przyda się każdemu z nas. A piękne utwory Chopina są w ten sposób spopularyzowane wśród mieszkańców. Najbardziej cieszę się, że dzieci mają kontakt z taką muzyką - mówiła jedna z uczestniczek koncertu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Instrumenty dęte zabrzmią w szkole muzycznej Instrumenty dęte zabrzmią w szkole muzycznej

Koncert  zespołu Coria w Domu Zdrojowym Koncert zespołu Coria w Domu Zdrojowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Napiłbym się30.07.2018 12:52

Gdzie jest ten bat Fox? Jeśli tam hałasują to musi być zamknięty. Ludzie mają prawo do spokoju w swoich mieszkaniach. Jeśli jest za głośno to właściciele powinni płacić odszkodowania mieszkańcom. Nie mandaty.

byłem30.07.2018 9:29

Było pięknie

Emanuel Japaeunuchu30.07.2018 9:28

Najpiękniejsze jest to, że w niedziele nie grają w Patol-barze Fox !!